کد خبر : 777

تاریخ انتشار : ۷:۵۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۱۶ چاپ این مطلب

جریمه ۷۰ میلیونی علی دایی از سوی کمیته انضباطی

به گزارش درچه به نقل ازایرنا از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، روز سه شنبه آراء خود را در خصوص دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان اعلام کرد. در این دیدار از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت و بر همین اساس کمیته انضباطی باشگاه های پرسپولیس تهران و سپاهان […]

به گزارش درچه به نقل ازایرنا از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، روز سه شنبه آراء خود را در خصوص دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان اعلام کرد.
در این دیدار از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت و بر همین اساس کمیته انضباطی باشگاه های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان را به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
«علی دایی» سرمربی تیم پرسپولیس تهران در نشست خبری پس از بازی، اقدام به مصاحبه و بیان اظهارات توهین آمیز و خلاف واقع کرد و به استناد بند ۲ ماده ۲۲ آیین نامه انضباطی، با ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد!!
همچنین «محسن بنگر» از شکایت باشگاه سپاهان اصفهان مبنی بر انجام مصاحبه های خلاف واقع، مبرا شد.
به گزارش ایرنا، در شرایطی که دوشنبه شب ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال، دوشنبه شب «محسن قهرمانی» داور مشهدی بازی تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان را به دلیل مشکلات فراوان بوجود آمده پس از این بازی و نیز راه افتادن جریان و بحث مساله فساد و ناپاکی در فوتبال ایران تا اطلاع ثانوی از قضاوت در تمام مسابقه های فوتبال محروم کرد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، امروز (سه شنبه) در اقدامی بحث انگیز، «علی دایی» را به دلیل مصاحبه راجع به این داور و بیان اظهارات توهین آمیز و خلاف واقع از سوی وی با جریمه نقدی روبرو کرد که جای تعجب دارد!!

انتهای پیام/ورزشی/۱۴۲۵/۱۰


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی