کد خبر : 7507

تاریخ انتشار : ۷:۳۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۳ چاپ این مطلب

قیمت های میلیونی برای سیم کارت + شماره

بازار شماره‌های رند و لاکچری از روزهای نه چندان دوری که شماره ۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ و شماره ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴ به قیمت‌های حدود ۴۳ میلیون تومان فروخته شد، بسیار متفاوت شده و قیمت‌های این بازار با رشدی باور نکردنی‌ گران شده است.

به گزارش درچه نیوز، بازار شماره‌های رند و لاکچری از روزهای نه چندان دوری که شماره ۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ و شماره ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴ به قیمت‌های حدود ۴۳ میلیون تومان فروخته شد، بسیار متفاوت شده و قیمت‌های این بازار با رشدی باور نکردنی‌ گران شده است.
در شرایط سکون بازار سیم‌کارت‌های دائمی، دنیای سیم‌کارت‌های رند همراه اول بازار جذابی‌ برای برخی مشتری‌های ویژه است.

البته اوضاع از روزهای نه چندان دوری که شماره ۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲ در مناقصه شماره‌های رند ۴۴ میلیون تومان و شماره ۰۹۱۲۴۴۴۴۴۴۴۴ به قیمت ۴۳ میلیون تومان فروخته شد یا شماره ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ سرانجام به قیمت واقعی نرسید و به موزه ارتباطات رفت، بسیار متفاوت شده است. امروز قیمت‌ها برای شماره‌های ویژه بسیار ویژه است.

اخیرا برای نخستین بار نیز پای تبلیغات سیم‌کارت‌های لاکچری به بیلبورد اتوبان‌ها باز شده است. شماره‌های ۰۹۱۲۸۰۰۰۰۰۰، ۰۹۱۲۵۵۵۵۵۵۸، ۰۹۱۲۳۳۳۳۳۳۵ و ۰۹۱۲۱۰۰۰۵۰۰ برای مسافران عبوری از یکی از اتوبان‌‌های بالای شهر خودنمایی می‌کند.

شماره‌های مشابه دیگری را نیز می‌توان در سایت‌های خرید و فروش سیم‌کارت‌های رند به وفور پیدا کرد و با قیمت‌های آنها آشنا شد.

حالا دیگر شماره‌هایی با کد استان‌های دیگر از جمله ۰۹۱۳۱۱۱۱۱۱۱، ۰۹۱۶۱۱۱۱۱۱۱ یا شماره ۰۹۱۷۱۱۱۱۱۱۱ هم بین این سیم‌کارت‌ها خودنمایی می‌کند. ادامه گشت‌و گذار در این بازار، نشان می‌دهد ارقام سیم‌کار‌های ویژه و رند به هیچ روش با اعداد و ارقام معمول هم‌خوانی ندارد.

برای مثال شماره ۰۹۱۲۱۱۸۱۱۱۱ که با قیمت ۵۵۰ میلیون تومان، شماره ۰۹۱۲۱۰۰۴۰۰۰ با قیمت ۱۹۵ میلیون تومان، شماره ۰۹۱۲۱۰۰۱۰۰۹ با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان، شماره ۰۹۱۲۱۱۲۰۰۰۰ با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان، شماره ۰۹۱۲۱۱۳۰۰۰۰ با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان و شماره ۰۹۱۲۱۱۱۶۵۱۱ با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان برای فروش ارائه شده‌اند.

تجربه نشان داده این بازار به تبعیت از بازارهای لوکس، همواره مشتری‌های خود را خواهد داشت. در این میان قیمت‌ها در بازار سیم‌کارت‌های لوکس فقط با جو روانی بالا رفته و هیچ منطق خاصی نمی‌توان برای آن متصور بود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی