کد خبر : 7090

تاریخ انتشار : ۷:۵۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۹ چاپ این مطلب

حذف برخی نیروها خیانتی بزرگ است

یکی از مراجع تقلید قم گفت: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار کنیم.

به گزارش درچه نیوز به نقل از خانه ملت، آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات دکتر لاریجانی ابراز امیدواری کرد تا مشکلات اقتصادی کشور با تعامل بیشتر مجلس و دولت رفع شود.
وی ادامه داد: باید عمل برای خدا و خالص باشد که اگر همه حرف خدایی بزنند و مقصد دنیوی نداشته باشند مشکلی پیش نمی‌آید از این رو باید از همه توان‌ها استفاده شود.

این مرجع تقلید ادامه داد: این موضوع خیانت بزرگی است که بخشی از نیروها حذف شوند و باید بگوییم با هم هستیم و می‌خواهیم با هم کار کنیم اما مقاصد دنیوی در میان نباشد بنابراین اگر بخواهیم و اراده محکم داشته باشیم می‌توانیم امور کشور را خیلی خوب اداره کنیم.

آیت الله صافی گلپایگانی در ادامه گفت: نباید ناامید بود و همه باید در اندیشه و به دنبال کار باشند و امیدوارم که خداوند همه گرفتاری‌ها را رفع کند.

این مرجع تقلید ادامه داد: به طور حتم مسئله اقتصادی بسیار مهم است و رسیدگی به این موضوعات با زندگی همه مردم در ارتباط است.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی