کد خبر : 6252

تاریخ انتشار : ۱:۰۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ چاپ این مطلب

بیانیه مقامات وزارت خارجه و سفیران ایران پس دیدار با رهبر انقلاب

وزیر ، مقامات و مسئولان وزارت امور خارجه، سفرا و روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران پس از دیدار با مقام معظم رهبری در بیانیه‌ای اعلام کردند: بیانات حکیمانه، جامع و دور اندیشانه معظم له در شرفیابی ما به محضر مبارکشان ، بی شک برای همه ما دستور العملی راهگشا و مطاع خواهد بود و حمایت‌های بزرگوارانه رهبری از مجموعه وزارت امورخارجه بار دیگر مسوولیتی سنگین و خطیر بر دوش ما نهاد.

به گزارش درچه به نقل از مهر، متن کامل این بیانیه به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند منان را سپاسگزاریم که توفیق عطا فرمود تا بتوانیم به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مد ظله العالی شرفیاب شویم.

بیانات حکیمانه، جامع و دور اندیشانه معظم له در شرفیابی ما به محضر مبارکشان ، بی شک برای همه ما دستور العملی راهگشا و مطاع خواهد بود.

حمایتهای بزرگوارانه ایشان از وزیر ، مسئولان و سفرا و مجموعه وزارت امور خارجه بار دیگر مسئولیتی سنگین و خطیر بر دوش ما نهاد تا در دنیای پرتلاطم در حال گذار کنونی بتوانیم با صلابت ، دور اندیشی ، حزم ، درایت و با اتکال به ذات اقدس باری ، از سرمایه ملی ، منافع ملی ، آرمانها و ارزشهای الهی و اسلامی و تمامیت ارضی کشور صیانت و دفاع نمائیم و سیاست تعامل سازنده دولت تدبیر و امید را با خودباوری و شجاعت به پیش ببریم.

ما روسای نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور همگام با مسئولین وزارت امور خارجه ، ضمن تقدیم بالاترین و خالصانه ترین سپاس های خود به محضر رهبر فرزانه انقلاب ، دیدگاه ژرف و راهبردی معظم له و هدایتهای راهگشای ایشان را نصب العین خود قرار داده و در عرصه های فعالیت خود در زمینه سیاست خارجی و دیپلماسی به کار خواهیم بست.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی