کد خبر : 6082

تاریخ انتشار : ۷:۱۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۱ چاپ این مطلب

کادوی ویژه فدراسیون فوتبال ژاپن به کفاشیان + تصاویر

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن صبح امروز با رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان دیدار کرد.

به گزارش درچهبه نقل از تسنیم، نایب رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن صبح امروز با رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان دیدار کرد.
سایت فدراسیون فوتبال نوشت: تاشیما کوزو در این نشست به علی کفاشیان به خاطر انتخابش به عنوان ریاست کمیته تغییر ساختار کنفدراسیون فوتبال آسیا تبریک گفت و هدیه‌ای را به رسم یادبود به وی داد. این هدیه تندیسی از علی کفاشیان با پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی ایران بود.

nf00374679-2

کوزو ضمن بیان این مطلب که از دوسال پیش تاکنون که به تهران آمده، این شهر تغییرات زیادی داشته، گفت: تغییرات تهران همیشه باعث شگفتی من است و همیشه از حضور در تهران احساس شادی و رضایت دارم.

nf00374679-3

عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه با اشاره به مسابقات جام جهانی گفت: عملکرد ایران در مسابقات جام جهانی بسیار خوب بود و ما به عنوان قطب‌های فوتبال در آسیا باید تمام تلاشمان را برای پیشرفت این رشته در آسیا داشته باشیم. ضمن اینکه شما در دیدار مقابل آرژانتین بسیار خوب بازی کردید و گل مسی در دقایق آخر بازی باعث شد که نتوانید دوباره به بازی برگشته و نتیجه را جبران کنید.

nf00374679-1

در پایان نشست، نایب رئیس و رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال ژاپن با فرش‌های بافته شده برای مسابقات جام جهانی که برای موزه فیفا در نظر گرفته شده است ، عکس یادگاری گرفتند.

در زمان خروج از دفتر علی کفاشیان، تاشیما و وینگادا با یکدیگر دیدار کردند و تاشیما از سرمربی تیم امید خواست برای انجام دیدارهای تدارکاتی و اردوهای آماده سازی برنامه ریزی کند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی