کد خبر : 5991

تاریخ انتشار : ۱:۵۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ چاپ این مطلب

از بازگشت به صدا و سیما خوشحالم

کارگردان سریال «اطاق عمل» با بیان اینکه خیلی خوشحالم که توانستم بار دیگر به سازمان صدا وسیما بازگردم، تأکید کرد: جای خوشحالی است که این مخاطب عظیم را داشته باشیم و امیدوارم که «اطاق عمل» ‌کار خیلی خوبی شود و رضایت مردم را دربر داشته باشد.

به گزارش درچه به نقل از مهر، به تازگی جلسه‌ای با حضور ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی، سید علی اکبر محمودی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران و مهران مدیری بازیگر و کارگردان در خصوص سریال «اطاق عمل» و روند کاری آن در شبکه تهران تشکیل شد.

مهران مدیری کارگردان سریال «اطاق عمل» در این جلسه گفت: خیلی خوشحالم که توانستم بار دیگر به سازمان صدا وسیما بازگردم. جای خوشحالی است که این مخاطب عظیم را داشته باشیم و امیدوارم که «اطاق عمل» ‌کار خیلی خوبی شود و رضایت مردم را دربر داشته باشد.

وی افزود: روند کاری این سریال به خوبی در حال جلو رفتن است و داستان این سریال پیرامون اتفاقاتی است که در اتاق عمل یک بیمارستان رخ می‌دهد و…

سریال طنز «اطاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمیدرضا مهدوی اکنون در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است.

این سریال طنز در ۹۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای برای مخاطبان شبکه تهران تولید خواهد شد.

مهران مدیری چند ماه پیش: نمی‌آیم؛ مدیری ۲۴ دی: می‌آیم!

پیش از این جهان نیوز، از بازگشت دوباره مهران مدیری به تلویزیون خبر داده بود که وی بلافاصله این خبر را تکذیب کرد اماپس از گذشت کمتر از ۲ ماه این خبر توسط شخص مهران مدیری تایید شده بود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی