کد خبر : 5896

تاریخ انتشار : ۱۰:۵۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۹ چاپ این مطلب

بیانیه آیت الله مکارم شیرازی درباره اوضاع منطقه

در پی مسائل مطرح شده در باره تحولات اخیر ، آیت الله مکارم شیرازی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش درچه به نقل خبیر آنلاین،در این بیانیه آمده است:
به نام خداوند مهربان
باتوجه به همسایگی کشور ما با کشور عزیر عراق و پیوندهای وثیق فرهنگی و مذهبی ملت ما با مردم خوب این کشور شدیدا” نگران اختلافاتی هستیم که در مسایل سیاسی گروه های مختلف آشکار شده است ، آن هم در زمانی که دشمن بی رحم و بی منطق بخشی از کشور را اشغال کرده و بعضی از نا اهلان فریاد تجزیه کشور را سر داده اند .
بدون شک برای پیشگیری از تجزیه و بیرون راندن دشمنان وحشی و خونخوار هیچ راهی جز رسیدن به وحدت ملی از طریق فداکاری و خویشتن داری همه گروه های سیاسی و توجه به مسئولیت های الهی در برابر شرایط بسیار حساس کنونی موجود نیست .
ما از همه گروه های سیاسی تقاضا می کنیم به خاطر رضای خداوند و پیروی از تعالیم اسلام و عشق و علاقه ای که به کشورشان دارند، بنشینند وامتیازات معقولی به هم بدهند و دست در دست هم کرده ، کشورشان را از خطر اشغال و تجزیه نجات دهند و عراقی سربلند ومقتدر و توانا و آباد بسازند .
تصور کنید Aanganb وین AST تو که سخنرانی جداگانه راه حل رادیوم بری نظر Achtlavachan Marjeit محترم عراق از تصمیم آیت خدا مغز سیستانی Dhend و صومعه تا مشکلات Ncdh حضور وجود داشته باشد رادیوم توسط CMCC ترین راه حل خود را Nmaynd.
از خداوند متعال هوشیاری و بیداری و توجه به مسئولیت ها برای همه عزیزان مسألت دارم و امیدوارم هرچه زودتر پیام شادی دائر به وحدت ملی به ما برسد .
سلام بر کسانی که به دنبال هدایت است – ۹ ۹۳ میرداد

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی