کد خبر : 5538

تاریخ انتشار : ۷:۲۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ چاپ این مطلب

آخرین وضیعیت سفر به عتبات عالیات

هزینه‌ بسته‌های ۷ روزه نیز ۱۶ تا ۲۰ درصد نسبت به قبل از ماه رمضان کاهش داشته است

به گزارش درچه به نقل از باشگاه خبرنگاران،مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام‌های عتبات عالیات در قالب بسته‌‌های ۳ و ۴ روزه، بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

محسن نظا‌فتی با اشاره به آغاز ثبت نام اعزام به عتبات عنوان کرد: ثبت نام اعزام به عتبات در قالب بسته‌های سفری ۳ و ۴ روزه از دوشنبه آغاز شده است و اعزام‌ها بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

وی در ادامه درخصوص نحوه‌ اعزام‌های ۳ و ۴ روزه افزود: در بسته‌های ۳ روزه، زائران چهارشنبه هر هفته به مقصد نهایی نجف پرواز خواهند داشت و پس از یک روز اقامت در نجف، روزهای پنجشنبه و جمعه را در کربلا می‌گذرانند و سپس به میهن باز می‌گردند. در بسته‌های ۴ روزه نیز، زائرین روز جمعه پرواز می‌کنند و چهارشنبه صبح به کشور باز می‌گردند.

مدیرکل عتبات و عالیات درخصوص هزینه‌های این بسته‌ها گفت: با توجه اینکه هزینه‌ بسته‌های ۳ و ۴ روزه نسبت به بسته‌های ۷ روزه، از ۳۰ تا ۳۵ درصد کاهش داشته است، بدین ترتیب قیمت بسته‌های ۳ روزه از هشتصد و ۵۰ هزار تا ۹۵۰ هزار تومان و بسته‌های ۴ روزه از ۹۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۰ هزار تومان است.

نظافتی با اشاره به اینکه هزینه‌ بسته‌های ۷ روزه نیز ۱۶ تا ۲۰ درصد نسبت به قبل از ماه رمضان کاهش داشته است، بیان داشت: قیمت این بسته از یک میلیون و ۷۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان است.

مدیرکل عتبات و عالیات سازمان حج و زیارت در پایان از سلامت و امنیت کامل زائران در کربلا و نجف خبر داد و خاطرنشان کرد:‌ اعزام به عتبات از ۸ ایستگاه پروازی مشتمل بر ۱۸ استان انجام می‌شود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی