کد خبر : 551

تاریخ انتشار : ۹:۵۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ چاپ این مطلب

زرگر پور وارث حسرت ناتمام ذاکر اصفهانی شد

به گزارش درچه به نقل از خبر نگار صاحب نیوز، طولانی شدن روند تکمیل ورزشگاه نقش جهان و بالا گرفتن انتقاد افکار عمومی نسبت به آماده نشدن این ورزشگاه باعث شد تا سال گذشته با تصمیم هیات دولت ورزشگاه نقش جهان در ردیف پروژه‌های مهر ماندگار استان اصفهان قرار بگیرد. پروژه های مهر ماندگار بایستی […]

به گزارش درچه به نقل از خبر نگار صاحب نیوز، طولانی شدن روند تکمیل ورزشگاه نقش جهان و بالا گرفتن انتقاد افکار عمومی نسبت به آماده نشدن این ورزشگاه باعث شد تا سال گذشته با تصمیم هیات دولت ورزشگاه نقش جهان در ردیف پروژه‌های مهر ماندگار استان اصفهان قرار بگیرد.

پروژه های مهر ماندگار بایستی تا پایان دولت دهم به بهره برداری می رسیدند و ورزشگاه نقش جهان نیز مشمول این قاعده بود اما با پایان رسیدن دولت دهم نیز این پروژه آماده افتتاح و بهره برداری نشد.

پیگیری ویژه رسانه ها و فشار های افکار عمومی جامعه به خصوص اصفهانی ها باعث شده بود تا در طول سال های گذشته بحث تکمیل ورزشگاه نقش جهان به یکی از سرفصل‌های ثابت کاری علیرضا ذاکر اصفهانی در دوران استانداریش مبدل گردد.

امابا وجودی که وی دو بار در طول دوران استانداری تاریخ بهره برداری نقش جهان را اعلام کرده بود در نهایت در حسرت عکس یادگاری گرفتن در روز بهره برداری از نقش جهان ماند.

در حال حاضر نگرانی‌ های زیادی وجود دارد که در جریان انتقال قدرت از دولت دهم به یازدهم و تغییرات در وزارت ورزش و جوانان و استانداری اصفهان و همچنین شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی که مسئولیت احداث این ورزشگاه را برعهده دارد، تکمیل نقش جهان به فراموشی سپرده شود و فاز نخست یک بار دیگر نیاز به بازسازی سه باره پیدا کند.

دکتر زرگرپور از زمانی که مسئولیت استانداری اصفهان را برعهده گرفته است، تاکنون اظهار نظری در خصوص ورزشگاه نقش جهان نداشته است اما نباید از نظر دور داشت که بهره برداری از نقش جهان مطالبه ای است که از سوی مردم اصفهان همچنان تا زمان تکمیل دنبال می شود و انتظار می رود که استاندار جدید اصفهان حسرت ناتمام استاندار سابق را برطرف کند.

انتهای پیام/ورزشی/۱۴۲۵/۲


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی