کد خبر : 5508

تاریخ انتشار : ۱:۱۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ چاپ این مطلب

با توافق مسئولان شهری و اداره برق شهرستان صورت می گیرد:

تیرهای برق حادثه ساز جا به جا می شوند + اطلاعیه

با توافق شهرداری و شورای اسلامی شهر درچه با اداره برق شهرستان تیرهای برقی که در مسیر معابر عمومی است و باعث بروز حادثه می شوند جابجا می شوند.

به گزارش درچه به نقل از سایت شهرداری درچه، با توجه به پیگیری های مستمر شورای محترم اسلامی شهر درچه و شهرداری درچه در خصوص جابجایی تیرهای برق خطرناک که در مسیر معابر عمومی واقع شده و باعث بروز خسارت های جانی و مالی برای شهروندان شده است جلسه ای با حضور ریاست محترم شورای اسلامی شهر ، ریاست محترم برق شهرستان خمینی شهر جناب آقای استکی و شهردار محترم درچه در محل دفتر شهردار برگزار شد .

 

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص خطر ساز بودن بعضی از تیرهای برق و ارائه گزارش بررسی های بعمل آمده توسط ریاست محترم شورای اسلامی شهر مقرر گردید تیرهای برق خطر ساز در سطح شهر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شناسایی و لیست آن به امور برق شهرستان تحویل گردد و امور برق شهرستان نیز متعهد می گردد نسبت به جمع آوری و اصلاح آنها اقدام نماید.

 

لازم به ذکر است در مقابل مقرر گردید شهرداری درچه نسبت به تهیه اقلام و تجهیزات مورد نیاز جهت روشنایی معابر شهر که مد نظر شورای اسلامی شهر می باشد اقدام و تجهیزات جهت نصب و راه اندازی در اختیار امور برق شهرستان قرار گیرد .

 

لازم به ذکر است با توجه به جلسه تشکیل شده از شهروندان محترم شهر درچه تقاضا می گردد در صورت مشاهده تیر های برق مزاحم و خطر ساز در سطح شهر آدرس آنها را به دفتر شورای اسلامی شهر و یا روابط عمومی شهرداری تحویل دهند.

شماره تماس : ۰۳۱۳۳۷۶۲۰۴۵ و ۰۳۱۳۳۷۶۲۰۴۶


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی