کد خبر : 544

تاریخ انتشار : ۹:۲۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ چاپ این مطلب

رییس مجلس شورای اسلامی، از مسجد بزرگ بلگراد دیدن کرد

به گزارش درچه به نقل از ایرنا، مصطفی یوسف سپاهیچ امام جمائت و مفتی ووی وودینا استان شمالی صربستان، به لاریجانی و همراهان در مورد قدمت مسجد بایراکلی بلگراد، جمعیت مسلمانان صربستان و فعالیت مسجد و فروشگاه مواد غذایی حلال در این کشور توضیح داد. لاریجانی، نیز در این دیدار گفت که مسوولان مسجد می […]

به گزارش درچه به نقل از ایرنا، مصطفی یوسف سپاهیچ امام جمائت و مفتی ووی وودینا استان شمالی صربستان، به لاریجانی و همراهان در مورد قدمت مسجد بایراکلی بلگراد، جمعیت مسلمانان صربستان و فعالیت مسجد و فروشگاه مواد غذایی حلال در این کشور توضیح داد.
لاریجانی، نیز در این دیدار گفت که مسوولان مسجد می توانند برای آشنایی بیشتر با ایران به کشورمان سفر کنند.
رییس مجلس شورای اسلامی و هیات همراه و سفیز جمهوری اسلامی ایران در بلگراد پس از این دیدار، نماز عشا و مغرب را به امامت امام جمعه بلگراد در مسجد بایراکلی اقامه کردند.
رییس مجلس شورای اسلامی ایران بعد ازظهر یکشنبه در صدر هیات بلند پایه وارد بلگراد شد و مورد استقبال معاون رییس مجلس این کشور، سفیر و دیگر اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
لاریجانی روز دوشنبه با نبویشا ستفانوویچ رییس مجلس نمایندگان، ایویتسا داچیچ نخست وزیر و تومیسلاو نیکولیچ رییس مجلس صربستان دیدار و گفت وگو می کند.
راهکارهای گسترش روابط دوجانبه در عرصه های مختلف بخصوص همکاری های اقتصادی، فرهنگی، مسایل منطقه ای و بین المللی از جمله موضوعات گفت وگو رییس مجلس ایران با مقامات صربستان خواهد بود.

انتهای پیام/بین المللی/۱۴۲۵/۱


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی