کد خبر : 541

تاریخ انتشار : ۹:۲۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ چاپ این مطلب

تشکیل کارگروه مشترک دولت و مجلس برای بررسی اصلاحیه بودجه ۹۲

به گزارش درچه به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا روز یکشنبه در گفت و گو با اسماعیل جلیلی  ، با اشاره به برگزاری نشست فوق العاده اعضای کمیسیون بودجه مجلس با محمد رضا نوبخت معاون رییس جمهوری در روز گذشته اظهار داشت : نتیجه این نشست ، تشکیل کارگروه مشترک دولت و مجلس بود. وی در خصوص […]

به گزارش درچه به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا روز یکشنبه در گفت و گو با اسماعیل جلیلی  ، با اشاره به برگزاری نشست فوق العاده اعضای کمیسیون بودجه مجلس با محمد رضا نوبخت معاون رییس جمهوری در روز گذشته اظهار داشت : نتیجه این نشست ، تشکیل کارگروه مشترک دولت و مجلس بود.
وی در خصوص روند بررسی اصلاحیه بودجه ۹۲ در کمیسیون بودجه مجلس گفت: نمایندگان با تبصره یک اصلاحیه بودجه موافقت کردند و به این ترتیب پیشنهاد دولت مبنی بر حذف بند ( ۷-۲ ) محقق و به دولت اجازه جابجایی اعتبارات عمرانی داده شده است .
در تبصره یک لایحه اصلاح بودجه سال ۱۳۹۲ آمده است : در بند (۷-۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور عبارت تفاوت بیش از ده درصد در تخصیص و پرداخت ردیف‌های مصوب سایر طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای توسط کمیته‌های تخصیص اعتبار و پرداخت توسط خزانه ممنوع و در حکم تصرف غیرقانونی در اموال عمومی است حذف می‌شود.

** اواخر مهر ماه اصلاحیه بودجه ۹۲ در صحن علنی مجلس بررسی می شود
جلیلی در مورد ، زمان بررسی لایحه اصلاح بودجه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: کار بررسی لایحه اصلاح بودجه سال ۱۳۹۲ ، تا پایان هفته جاری در کمیسیون بودجه مجلس ادامه خواهد داشت و با توجه به تعطیلی مجلس در هفته آینده ، پیش بینی می شود که کار بررسی این لایحه در صحن علنی مجلس به اواخر مهرماه برسد.
انتهای پیام/اقنصادی/۱۴۲۵/۱


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی