کد خبر : 5072

تاریخ انتشار : ۱۰:۵۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ چاپ این مطلب

نظر رسایی درباره استیضاح وزیرعلوم چیست؟

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: رفتار و تصمیمات سیاسی وزیر عاملی برای سمت و سو دادن دانشگاه‌ها به سیاسی‌کاری و دورشدن از فضای اصلی، یکی از مهمترین دلایل استیضاح وزیر علوم تحقیقات و فناوری است.

به گزارش درچه به نقل از باشگاه خبرنگاران، “حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید رسایی” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره طرح استیضاح وزیر علوم، اظهارداشت: لازم بود فرجی‌دانا در رفتار و تصمیمات اصلی تلاش کند نظر نمایندگان مجلس را جلب نماید.

حمید رسایی گقت: حدوداً یک سال از سمت وزارت وی می‌گذرد بعد از این مدت با قول و قرارهای نااستوار طبیعی است که نمایندگان قانع نشوند البته بنده جزو امضا کنندگان استیضاح نیستم، ولی بعید می‌دانم نمایندگان محترم مجلس نسبت به این موضوع قانع شوند.

رسایی افزود: بعد از این صبر و تحمل نمایندگان و عدم اصلاح کارکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بعید به نظر می‌رسد وی در این جایگاه باقی بماند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دلایل اصلی استیضاح را استیضاح‌کنندگان در متن استیضاح نوشته‌اند، در کل رفتار و تصمیمات سیاسی وزیر عاملی برای سمت و سو دادن دانشگاه‌ها به سیاسی‌کاری و دورشدن از فضای اصلی بود که توصیه مقام معظم رهبری در طول چند ماه گذشته گویای همین امر است و یکی از مهمترین دلایل استیضاح وزیر علوم تحقیقات و فناوری است.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی