تحلیل مصلحی از فتنه داعش

کد خبر : 4328

تاریخ انتشار : ۱:۴۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ چاپ این مطلب

تحلیل مصلحی از فتنه داعش

به گزارش درچه به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم رمضان بشردوست پدر همسر فرمانده کل سپاه، با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به مسایل این روزهای کشور عراق، گروهک تروریستی داعش را تربیت شده آمریکا و سرویس های اطلاعاتی بیگانه دانست و گفت: آمریکایی‌های شکست […]

12949_555به گزارش درچه به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم رمضان بشردوست پدر همسر فرمانده کل سپاه، با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به مسایل این روزهای کشور عراق، گروهک تروریستی داعش را تربیت شده آمریکا و سرویس های اطلاعاتی بیگانه دانست و گفت: آمریکایی‌های شکست خورده در عراق، با این اقدامات می خواهند انتقام بگیرند.
وی انتخابات عراق، سوریه و افغانستان  را شکستی دیگر برای بیگانگان و بویژه آمریکا دانست و افزود: قطعا مردم عراق درس خوبی به تروریستها خواهند داد.
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه نتیجه جنایت های داعش، وحدت میان شیعه و سنی در عراق خواهد بود، تصریح کرد: این گروهک تروریستی از عراق گسترش نمی‌یابد.
مصلحی در پاسخ به سوالی درباره احتمال همکاری ایران و آمریکا در خصوص مقابله با داعش، گفت: آنچه مسلم است جمهوری اسلامی ایران در این قضیه تصمیم حکیمانه خواهد گرفت.

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی