اعضای جدید شورای راهبردی روابط خارجی مشخص شدند/ سعید جلیلی جایگزین علی اکبر ولایتی شد

کد خبر : 4208

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۵/۱۷ چاپ این مطلب

طی حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب؛

اعضای جدید شورای راهبردی روابط خارجی مشخص شدند/ سعید جلیلی جایگزین علی اکبر ولایتی شد

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله خامنه ای، دکتر سعید جلیلی، دکتر ابراهیم شیبانی، مهدی مصطفوی اهری، سردار احمد وحیدی اعضای جدید این شورا را تشکیل می دهند. آقایان حسین طارمی و کمال خرازی از اعضای سابق این شورا هستند که بنا بر حکم جدید رهبر انقلاب در سمت […]

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله خامنه ای، دکتر سعید جلیلی، دکتر ابراهیم شیبانی، مهدی مصطفوی اهری، سردار احمد وحیدی اعضای جدید این شورا را تشکیل می دهند.

آقایان حسین طارمی و کمال خرازی از اعضای سابق این شورا هستند که بنا بر حکم جدید رهبر انقلاب در سمت قبلی خود باقی مانده اند.

گفتنی است آقایان علی اکبر ولایتی، علی شمخانی و محمد شریعتمداری از اعضای سابق این شورا هستند که بر اساس حکم جدید رهبر معظم انقلاب، عضویت شان در این شورا تمدید نشده است.

در پایان متن کامل حکم رهبر انقلاب برای اعضای جدید این شورا را از نظر می گذرانید:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب آقای دکتر خرازی

نظر به ضرورت تکمیل اعضای شورای راهبردی روابط خارجی، آقایان: دکتر سعید جلیلی، دکتر ابراهیم شیبانی، حسین طارمی، مهدی مصطفوی اهری، سردار احمد وحیدی بعنوان اعضای جدید آن شورا با ریاست جنابعالی منصوب می شوند.

با توجه به تجربیات دوره ی گذشته و نقش این شورا در یاری رساندن مسئولان برای تصمیم گیریهای کلان و بهره مندی از نخبگان در این عرصه، امید است در دوره ی جدید شاهد حضور موثرتر آن شورا در وظائف محوله باشیم.

سید علی خامنه ای

۲۵ خرداد ۱۳۹۳

آخرین مطالب مرتبط

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی