کد خبر : 4199

تاریخ انتشار : ۱۲:۳۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ چاپ این مطلب

حضور شهردار، ریس و اعضای شورای اسلامی شهر درچه در ورزش صبحگاهی

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری درچه، شهردار شهر درچه به همراه سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر درچه در جلسه ای که روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۳/۲۲ ساعت ۷ صبح در محل پارک زاینده رود شهر درچه برگزار شد شرکت نمودند . ورزش همگانی شهر درچه […]

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری درچه، شهردار شهر درچه به همراه سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر درچه در جلسه ای که روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۳/۲۲ ساعت ۷ صبح در محل پارک زاینده رود شهر درچه برگزار شد شرکت نمودند .

pic005

ورزش همگانی شهر درچه هر روز صبح با مشارکت خواهران و برادران شهر درچه در پارک زاینده رود برگزار می گردد . در این جلسه که با حضور ورزشکاران ورزش صبحگاهی همراه بود ریاست محترم شورای اسلامی شهر به ذکر سخنانی پرداخته و پس از آن به سوالات مطرح شده توسط ورزشکاران در خصوص بهتر شدن و استقبال بیشتر از ورزش همگانی پاسخ گفتند . لازم به ذکر است از آنجا که یکی از راهکارها جهت افزایش ضریب سلامت و آرامش روحی مردم و شهروندان ورزش همگانی ( پیاده روی و نرمش صبحگاهی ) می باشد و استقبال خوب شهروندان از این ورزش ها باعث شد‌ شهردار درچه و ریاست شورای اسلامی شهر درچه پس از شنیدن نقطه نظرات حاضرین قول مساعدت در خصوص رفع مشکلات و موارد درخواستی در کوتاه ترین زمان ممکن را دادند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی