مسی دربازی مقابل ایران به میدان نمیآید!

کد خبر : 4137

تاریخ انتشار : ۴:۳۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ چاپ این مطلب

مسی دربازی مقابل ایران به میدان نمیآید!

حسن روشن در مورد بازی ایران مقابل نیجریه گفت: معمولا تیم های افریقایی قدرتی – تکنیکی هستند و بازی با انها برای فوتبال ما دشوار است ولی می توانیم با توجه به اصل تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی مقابل آنها نتیجه بگیریم. به گزارش باشگاه خبرنگاران، روشن افزود: در بازی مقابل نیجریه نباید پانزده دقیقه اول […]

حسن روشن در مورد بازی ایران مقابل نیجریه گفت: معمولا تیم های افریقایی قدرتی – تکنیکی هستند و بازی با انها برای فوتبال ما دشوار است ولی می توانیم با توجه به اصل تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی مقابل آنها نتیجه بگیریم.

1356502492

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روشن افزود: در بازی مقابل نیجریه نباید پانزده دقیقه اول گل بخوریم و در دقایق اخر هم نباید مشکل بدنی پیدا کنیم و به قول معروف کم بیاوریم.

وی بهترین بازی ایران را مقابل آرژانتین دانست و اضافه کرد: این تیم بزرگ است و مقابل ما فوتبال بازی میکند هر چند من معتقدم سرمربی تیم ملی ارژانتین مسی را مقابل تیم ایران برای جلوگیری از آسیب دیدگی و مسایلی که هوادران فوتبال ایران قبلا در شبکه های اجتماعی به وجود آوردند به میدان نمی فرستد.

روشن صعود ایران را محتمل دانست و گفت: روحیه در این بازیها مهم است رقیب ما دو تیم نیجریه و بوسنی هستند و اگر کی روش بتواند از تیم ملی بازی خوبی بگیرد و بچه ها با روحیه باشند چرا نتوانیم صعود کنیم.

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی