تجاوز به ایران درنطفه خفه خواهدشد

کد خبر : 4125

تاریخ انتشار : ۴:۳۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ چاپ این مطلب

تجاوز به ایران درنطفه خفه خواهدشد

امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده این قرارگاه گفت: اقتدار نیروهای مسلح باعث ایجاد ثبات و امنیت در کشور شده و این اقتدار با رهنودهای داهیانه فرماندهی معظم کل قوا وایثار و فداکاری نیروهای مسلح به دست آمده است. به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)،جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی با اشاره به […]

امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده این قرارگاه گفت: اقتدار نیروهای مسلح باعث ایجاد ثبات و امنیت در کشور شده و این اقتدار با رهنودهای داهیانه فرماندهی معظم کل قوا وایثار و فداکاری نیروهای مسلح به دست آمده است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)،جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی با اشاره به ناامنی های ایجاد شده در کشورهای منطقه اظهار داشت: به یاری خداوند ارتش و مردم عراق با وحدت و همدلی پاسخ محکمی به متجاوزین می دهند.

صباحی فرد افزود: امنیت و ثبات امروز در کشور مرهون ایثار و فداکاری نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی است و این اقتدار باعث شده تا دشمنان فکر نفوذ به خاک مقدس کشور جمهوری اسلامی ایران را به ذهن خود راه ندهند و قطعا هرگونه تجاوز در نطفه خفه خواهد شد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی