کلینتون: به ازدواج همجنس‌بازها افتخار می‌کنم

کد خبر : 4066

تاریخ انتشار : ۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ چاپ این مطلب

کلینتون: به ازدواج همجنس‌بازها افتخار می‌کنم

به ‌گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مدی‌ایت» هیلاری کلینتون، وزیر خارجه پیشین آمریکا در برنامه تلویزیونی رادیوی ملی آمریکا موسوم به «NPR’s Fresh Air» به شدت از طرح ازدواج همجنس بازها در این کشور دفاع کرد.   بر اساس این گزارش، کلینتون که در برنامه «تری گراس»، مجری معروف رادیوی ملی آمریکا […]

به ‌گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مدی‌ایت» هیلاری کلینتون، وزیر خارجه پیشین آمریکا در برنامه تلویزیونی رادیوی ملی آمریکا موسوم به «NPR’s Fresh Air» به شدت از طرح ازدواج همجنس بازها در این کشور دفاع کرد.
 13910315000121_PhotoA
بر اساس این گزارش، کلینتون که در برنامه «تری گراس»، مجری معروف رادیوی ملی آمریکا  شرکت داشت با سئوال‌های پی در پی مجری در این زمینه مواجه شد.
گراس در پی این بود که متوجه شود آیا کلینتون صرفا جهت برنامه‌های تبلیغاتی این موضع را اتخاذ کرده‌است یا خیر.
این گزارش حاکیست، در حالی که کلینتون از سوال‌های مجری برنامه به شدت آشفته شده بود، گفت: «فکر می‌کنم شما می‌خواهید متوجه شوید که آیا قبلا من موافق این موضوع بودم و حالا تغییر رای داده‌ام  و اصولا طرح این موضوع صرفا انگیزه‌های سیاسی داشته است یا خیر».
کلینتون در ادامه با دفاع همه جانبه از موضوع ازدواج همجنس‌بازها افزود: «باید بگویم که من به‌شدت نسبت به این قضیه پایبندم و افتخار می‌کنم که این کار را انجام دادم. هم‌اکنون نیز پیشرفت‌هایی را در این زمینه شاهد هستیم.»
گفتنی است که هیلاری کلینتون در زمان ریاست امور خارجه آمریکا خواهان قوانین آزاد همجنس گرایی شده بود و همجنس‌گرایان را انسان‌هایی دارای حق قانونی ازدواج مانند دیگران خطاب کرده بود.

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی