مشاور هاشمی: روحانی برخی وزرا را برکنار کند

کد خبر : 4046

تاریخ انتشار : ۴:۳۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ چاپ این مطلب

مشاور هاشمی: روحانی برخی وزرا را برکنار کند

قدرت علیخانی در روزنامه آرمان نوشت: در عرصه سیاسی برخی گلایه‌هایی مشاهده می‌شود که بیشتر به خاطر عدم همراهی برخی وزراست که بعضا همراه با شعارهای دولت نیستند و برخی مواقع به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور تنهاست. مردم به رفتارهای بعضی وزرا خوشبین نیستند و شاید اکنون زمان مناسبی باشد تا رئیس‌جمهور در انتخاب این افراد، […]

قدرت علیخانی در روزنامه آرمان نوشت:

در عرصه سیاسی برخی گلایه‌هایی مشاهده می‌شود که بیشتر به خاطر عدم همراهی برخی وزراست که بعضا همراه با شعارهای دولت نیستند و برخی مواقع به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور تنهاست.

n00364893-b

مردم به رفتارهای بعضی وزرا خوشبین نیستند و شاید اکنون زمان مناسبی باشد تا رئیس‌جمهور در انتخاب این افراد، تجدیدنظر کند و هر کس را که همراه این دولت نبوده و خوب عمل نکرده و نتوانسته مردم را به سوی برنامه های این دولت جذب کند، کنار بگذارد و مسئولانی شایسته جایگزین نماید که حداقل حاضر باشند برای تحقق وعده‌های مورد نظر مردم هزینه بدهند.

برخی حامیان دولت، امروز در استان‌های مختلف کشور نگران و ناراحتند و نسبت به ابقای مدیرانی که عملکرد ضعیفی در دولت قبل داشتند و همچنان مسئولیت‌های مهم بخشداری و فرمانداری را با همان ایده‌های شکست خورده دولت قبل بر عهده دارند، انتقاد دارند. از ۱۲۰۰ بخشدار کشور و صدها فرماندار دولت سابق، بسیاری تغییر داده نشدند و نیروهای ضعیف دولت قبل در مسئولیت باقی مانده‌اند و طبیعی است این افراد برای تحقق وعده‌های روحانی دل نمی‌سوزانند و جایی که ممکن است دولت ضربه بخورد از همین نقطه‌ است. یاران دولت باید کسانی باشند که دولت را باور داشته باشند و صرف نظر از گرایش سیاسی اصلاح‌طلب یا اصولگرا بتوانند مخلصانه در خدمت دولت باشند و آرمان امام(ره) و رهبری را اجرایی کنند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی