کد خبر : 38669

تاریخ انتشار : ۹:۴۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ چاپ این مطلب

مطالبه جوانان ساخت استخر شهر درچه:

جوانان شهر درچه منتظر اقدام موثر تکیه زدگان بر کرسی شورای شهر شاهد نمونه کشور هستند

جوانان و مردم شهر شاهد نمونه کشور منتظر اقدام موثر قول و وعده عمل نشده مسئولان شهر به مطالبات جوانان و مردم شهر درچه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: مردم شهر شاهد نمونه کشور  درچه در انتظار اقدام موثر مسوولان در جهت ساخت استخر برای جوانان و نوجوانان هستند.

چند سالی است  جوانان و مردم شهر درچه در مطالبات خود از مسئولان، شهر درچه، ساخت استخر را جزء مطالبات خود قرار داده اند ولی هر بار این روند و مطالبه به حاشیه رفته است و مردم اقدامی از منتخبین خود که با رای مستقیم بر کرسی شورای شهر و به عنوان منتخب خود انتخاب کرده اند  مشاهده ننمودند.

مسئولان شهر در این مدت چندمجوز برای ساخت و بهره برداری استخر را صادر کردند ولی در کمال ناباوری هربار این مجوزها تغییر کاربری دادند و به شکل دیگری مانند تالار و هتل  اقدام به ساخت و ساز شد.

شاید این سوال در ذهن اکثر جوانان شهر بوجود آمده باشد که چرا مجوز استخر به تالار تبدیل شده است و آیا این موضوع سوء استفاده از مجوزهای صادر شده در تغییر کاربری زمین کشاورزی  نیست؟

این قضیه آن جا جالب تر می شود که مسئولان تخریب شهری در اندک زمانی در مکان های دیگر ورود پیدا می کنند و اگر تکه اجری غیر قانونی بر روی هم قرار داده شده باشد  اقدام به تخریب می نمایند و و سایل مورد نظر فرد  را مصادره می کنند ولی در این محل که با مجوز صادر شده جهت ساخت استخر که یکی از نیازهای شهر است سکوت می کنند.

در موارد قبلی و پیگیری خبرنگار پایگاه خبری درچه نیوز در تماس با رئیس شورای شهر درچه این موضوع را پیگیر شد و اکبر جزینی در پاسخ گفت: این محدوده در طرح توسعه گردشگری قرار دارد و مالک با اشراف بر بندهای قانونی با مراجعه به کمیسیون ماده ۵ مسکن مجوز ورزشی استخر را به گردشگری ورزشی تغییر داده است و طبق این ماده قانونی می تواند اقدام به ساخت و ساز تالار پذیرایی و سالن ورزشی کند و در این مجوز صادر شده طرح ساخت سالن ورزشی مطرح است ولی اجباری به ساخت استخر در این مجوز وجود ندارد.

وی گفت: چندین جلسه با فرد صاحب مجوز، گذاشته شده است و در مورد ساخت استخر که نیاز جوانان شهر است صحبت کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم و امیدواریم مجوز صادر شده دوم  با کاربری  احداث استخر برای جوانان شهر تکمیل و به بهره برداری برسد.

سوال اینجاست که منتخبین مردم شهر درچه به چه دلیل مجوز را به این اشخاص واگذار می نمایید و ایا مطالب مردم نادیده گرفته می شود؟

مسئولان در صحبت های اخیر خود از واگذاری پروژه  ساخت مجتمع تجاری جدید در مرکز شهر با پارکینگ و استخر سخن به میان اورده اند  ولی جوانان و مردم شهر درچه در این مدت فقط قول از منتخبین خود شنیده اند و اقدام موثری مشاهده ننمودند و مردم منتظر اقدام موثر مسوولان تکیه زده بر کرسی شورای شهر هستند تا با مدیریت چند ساله پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها
  1. َشهروند درچه گفت:

    بعضی از اعضاء گرامی شورای شهر و کارمندان مکرم شهرداری که شغل شریفشان فقط گرفتن تخفیف و بهره بردن از رانت برای خود و نزدیکانشان است.بعضی از کوچه ها به علت عدم عقب نشینی قانونی اقوام کارکنان شهرداری به طرز وحشتناکی کج و معوج است و بعضی جاهای درچه اقوام کارمندان شهرداری خانه بی مجوز ساختند و مجوز دار شد و انشعاب آب و برق و گاز و تلفن گرفت.
    ما را به خیرشان امید نیست شر مرسانند


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی