کد خبر : 38346

تاریخ انتشار : ۵:۵۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۳ چاپ این مطلب

مقام دوم در ليگ اسكيت نونهالان و نوجوانان استان اصفهان:

مدال های رنگارنگ برای ورزشکاران شهر شاهد نمونه کشور

حاصل مسابقات در دور اول لیگ اسکیت نونهالان و نوجوانان استان اصفهان مدال های رنگارنگی بود که بر گردن جوانان و نوجوانان هیات اسکیت درچه آویخته شد.

به گزارش پایگاه خبری درچه نیوز: در این مسابقات در دور اول لیگ اسکیت نونهالان و نوجوانان استان اصفهان  هیات اسکیت درچه ، مقام دوم تیمی را کسب کرد.

امیر حسین پناهی در مواد ٣٠٠ و ۵٠٠٠ متر دو مقام سوم و شایان عساکره مقام اول در ماده ٣٠٠ متر و مقام دوم در ماده ٣٠٠٠ متر را از ان خود نمودند.

حسین جعفرزاده دو مقام اول در مواد ٣٠٠ و ١٠٠٠ متر و  امیر رضا شفیعی در سطح b دو مقام اول در مواد ٣٠٠ و ١٠٠٠ متر این مسابقات را کسب کردند.

کسب مقام اول در رده سنی ۸۸ سطح  c ماده ٢٠٠ متر رده سنی ٨٨ سطح c را آقای معین براتی و مقام دوم این رده را  عماد رشیدی.از ان خود نمود.

مقام اول در رده سنی ٩٠ سطح c در ماده ۱۰۰ متر مسابقات سهیل پریشانی کسب کرد.

سطحC پسران گروه سنی ۹۰ فرهان عباسی مقام سوم ،  در گروه سنی ۸۹محمد توکلی مقام ششم و در گروه سنی  ۸۸  امیر حسین جعفری مقام سوم ۲۰۰متر را ار ان خود نمودند.

سطح B در گروه۸۸ ،ابوالفضل کشاورز مقام دوم ۲۰۰متر، گروه ۸۶سید علی حسینی مقام اول ۲۰۰متر و مقام اول ۱۰۰۰متر ، رضا اسحاقیان مقام سوم ۲۰۰متر و مقام سوم ۱۰۰متر، نیما صمدی مقام دوم ۱۰۰متر و مقام اول ۴۰۰متر ودر گروه ۸۷ امیر‌مهدی صمدی مقام اول ماده۲۰۰مترم و مقام اول🥇ماده ۵۰۰متر را کسب کردند.

در مسابقات دختران هم مدالهای رنگارنگی در رده های سنی مختلف کسب شد.

دختران سطح C گروه ۹۱ نرگس نیکفر‌ مقام دوم ۱۰۰متر, در سطح B دخترانگروه ۹۱ تینا صمدی مقام اول ۱۰۰متر انفرادی و مقام دوم ۲۰۰متر گروهی و در گروه ۹۰ فاطمه سلیمانی مقام اول ۱۰۰متر و مقام ۲۰۰ متر و فاطمه اسحاقیان مقام سوم و ۱۰۰متر مقام سوم ۲۰۰متر و در گروه ۸۹مهیا جرینی مقام دوم ۱۰۰مترمقام سوم ۲۰۰متر را دریافت کردند.

سطح A مسابقات گروه ۹۰ترنم براتی مقام اول۱۰۰مترمقام اول ۲۰۰ متر ، گروه ۸۷ لیلا براتی نیا مقام اول ۲۰۰متر و مقام اول ۵۰۰متر را کسب نمودند.

گروه سنی ۸۷سطح A امیر مهدی صمدی مقام اول ماده ۲۰۰مترو ۵۰۰متر و گروه سنی ۹۰ سطح Bفاطمه‌اسحاقیان مقام سوم ماده ۱۰۰متر و ۲۰۰متر و در همین گروه سنی سطح A ترنم براتی مقام اول ماده ۱۰۰متر و ۲۰۰متر، گروه سنی ۸۷ لیلا براتی نیا مقام اول ماده ۱۰۰متر و ۵۰۰متر  را دریافت کردند.

آیناز عباسی دینانی ، رده سنی ۸۹ سطح A ماده ۱۰۰ متر کسب مقام دوم و ماده ۴۰۰ متر کسب مقام اول مسابقات اسکیت سرعت لیگ استان اصفهان از تیم نوین کسب کرد.

گروه سنی ۸۶ سطح B سید رضا حسینی مقام اول ماده ۳۰۰متر و مقام اول ماده ۱۰۰۰متر ،گروه سنی ۸۸ ابوالفضل کشاورز کسب مقام اول ماده ۴۰۰متر و  مقام دوم  ماده ۲۰۰متر ، گروه سنی ۹۰ فاطمه سلیمانی مقام اول ماده ۱۰۰متر و ۲۰۰متر، گروه سنی ۸۹ نیما‌صمدی کسب مقام اول ماده ۴۰۰متر ودوم ماده ۱۰۰متر و در گروه سنی ۹۱ تینا صمدی مقام اول ماده ۱۰۰مترو سوم ماده ۲۰۰متر را کسب نمودند.

گروه سنی ۹۱سطح C ، نرگس نیکفر  کسب مقام دوم  ماده۱۰۰متر را از ان خود نمودند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی