کد خبر : 37931

تاریخ انتشار : ۳:۰۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ چاپ این مطلب

کشف انبار غیر مجاز موادغذایی  در شهر درچه

انبار نگهداری غیر مجاز موادغذایی به ارزش ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در اطراف شهر درچه شناسایی و کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز : انبار نگهداری غیر مجاز موادغذایی به ارزش ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در اطراف شهر درچه شناسایی و کشف شد.

🔸مبارزه با محتکرین و سودجویان اقتصادی یکی از اهداف سپاه و  بسیج در اوضاع اقتصادی کنونی کشور است.
در طی چند ماه گذشته که کشور با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه شده ، عده ای سودجو و منفعت طلب در پی سوء استفاده از اوضاع کشور بوده و به نگهداری غیر مجاز برخی کالاها اقدام کرده اند که این امر سبب بروز مشکلاتی برای مردم عزیز کشورمان شده است.
لذا  سپاه و بسیج به منظور خدمت رسانی به مردم ، وارد کار شده و اقدام به شناسایی و کشف چنین انبارهایی نموده است .
بر همین اساس و با تلاش بی وقفه و شبانه روزی  مامورین  ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه درچه و بر طبق گزارش‌های دریافتی، موضوع نگهداری غیرمجاز مواد غذایی در انباری در اطراف شهر درچه  ، در دستور کار مامورین ناحیه درچه قرار گرفت.

روابط عمومی ناحیه درچه افزود: مامورین ناحیه درچه پس از بررسی و اطمینان از صحت موضوع و همچنین  اخذ حکم قضایی، به همراه عوامل ناجا از محل مورد نظر بازرسی و مقدار زیادی موادغذایی از جمله رب گوجه،انواع کنسرو، انواع کمپوت و…. که مجموع آن بیش از ۱۰۵ هزار عدد می شد را  کشف نموده و با دستور مقام محترم قضایی نیز این انبار  پلمپ شد.

🔸لازم به ذکر است  ارزش کالای مکشوفه در این انبار بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است که در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع محترم قضایی گردید.

انتهای پیام /


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی