کد خبر : 37863

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۶ چاپ این مطلب

یادداشت:

امنیت مردم در اقتدار نیروی نظامی است

حمله تروریست ها به مردم در حال تماشای رژه نیروهای مسلح در اهواز نشان داد نیروهای مسلح باید همیشه آماده باشند که دشمن در کمین است و یک لحظه غفلت باعث خسارت های جبران ناپذیر می شود.

درچه نیوز _ زهرا رکن الهدی/ امنیت مردم در اقتدار نیروی نظامی است.
حمله تروریست ها به مردم در حال تماشای رژه نیروهای مسلح در اهواز نشان داد نیروهای مسلح باید همیشه آماده باشند که دشمن در کمین است و یک لحظه غفلت باعث خسارت های جبران ناپذیر می شود.
در یک سال گذشته دشمنان فصل به فصل پس از دو سه ماه فشار اقتصادی و گاه اعتقادی یک حمله تروریستی انجام می دهند تا اثر فشارهای اقتصادی و روانی وارد آورده بر این ملت فهیم ، شجاع و غیرتمند را بسنجند و هربار وارد میدان عمل می شوند فتنه در دم خفه می شود و می یابند این ملت هنوز چون کوه در مقابل دشمن ایستاده است اگرچه برخی در داخل نظام سیگنال های غلط ارسال می کنند.
مسوولین بی تفاوت و خونسرد مشکلات اقتصادی را می بینند و منتظر برای اعتراضات سراسری مردمی هستند ، علت عدم تحرک مسوولین در رفع مشکلات اقتصادی می تواند عوامل زیر باشد:
۱. تخصص لازم برای پست منصوب شده را ندارند.

۲.برنامه اقتصادی جز برنامه های سرمایه ای لیبرال که آن هم رو بشکست است، نمی دانند.

۳.خائن و منافق هستند و در پی ایجاد اختلال و نابودی جمهوری اسلامی هستند.

البته در هر سه حالت مسوولین با این ویژگی خائن محسوب می شوند .
اینان می خواهند ملت را دست بسته تحویل دشمن دهند و در این راستا از تحریم اقتصادی که هنوز ایجاد نشده بهره برداری لازم را برای فشار بر مردم برای تحمیل Fatf آغاز کردند در حالی که انبارها در گمرگ و داخل شهرها مملو از کالاهای اساسی و غیر آن می باشد.
هر سه ماه مسدود سازی تلگرام عقب می افتد تا بتوانند فشارهای روانی لازم درجهت قبول Fatfرا بر جامعه وارد کند و هم مردم را بتوانند علیه نظام تحریک نمایند.
اما مردم بصیر ایران با شکیبایی از این جنگ اقتصادی عبور خواهند کرد و بدانند یک بار به مسوولین اجازه دادند برجام را تجربه کنند ولی دوباره اجازه نمی دهند Fatf که نابودی استقلال ، آزادی و جمهوریت ایران اسلامی است در مجلس امضا شود.اگر Fatf امضا شود مثل روز رژه در اهواز تروریست ها به مردم حمله میکنند ولی نیروهای مسلح ما نمی توانند از مردم و کودکان این سرزمین دفاع کنند.
برای حفظ امنیت مردم در داخل کشور و مرزها باید مسلح بود تا نیروهای مسلح بتوانند با اقتدار از مردم دفاع کنند نه چون سران Fatf برای کشتار مردم و کودکان بی گناه در سراسر دنیا گروه های جنایت کار را تجهیز نمایند و در نهان و آشکار از آنان حمایت کنند.
همچنین این حادثه تروریستی به دنیا نشان داد مردم و نیروهای مسلح یک ملت واحد هستند نیروهای مسلح از مردم ، با مردم و برای مردم و برای دفاع از این مردم ، و مرز و بوم این لباس مقدس را بر تن کرده اند و در این راه خود را به سلاح های پیشرفته مجهز خواهند کرد و هیچ دولتی نمی تواند قدرت نظامی ایران را محدود کند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی