برکناری ۶ مسئول دانشگاه آزاد شیراز در ۲۴ ساعت

کد خبر : 3761

تاریخ انتشار : ۵:۳۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ چاپ این مطلب

برکناری ۶ مسئول دانشگاه آزاد شیراز در ۲۴ ساعت

به گزارش درچه به نقل از دانشجو، پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با شعار اعتدال، انتصابات وزارت علوم توجه همگان را به خود جلب کرده است. انتصاب افراد مسئله‌دار و رادیکال اصلاح‌طلب در وزارت علوم هیچ کمکی به رشد تولید علمی کشور نمی‌کند که رهبر معظم انقلاب در این باره می […]

17به گزارش درچه به نقل از دانشجو، پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با شعار اعتدال، انتصابات وزارت علوم توجه همگان را به خود جلب کرده است. انتصاب افراد مسئله‌دار و رادیکال اصلاح‌طلب در وزارت علوم هیچ کمکی به رشد تولید علمی کشور نمی‌کند که رهبر معظم انقلاب در این باره می فرمایند: «این را توجه کنند آقای فرجی‌دانا و آقای هاشمی؛ نگذارید دانشگاه جولانگاه حرکت های سیاسی بشود. اینکه ما جوان را به‌عنوان یک موتور محرک تحولات سیاسی بپذیریم، حرف من است. من اعتقاد دارم به این قضیه که نسل جوان در هر جامعه، موتور حرکت تحولات اجتماعی و تحولات سیاسی است؛ بخصوص جوان دانشجو؛ طبیعتش این است… این غیر از این است که ما دانشگاه را محل جَوَلان گرایش های سیاسی‌ای که بعضی‌شان مخالف با اصل نظامند یا مخالف با جهت‌گیری‌های نظامند بکنیم. این را باید حتما مراقبت کنید و جلوی آن را بگیرید»

در همین رابطه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در یک سکوت رسانه ای برکنار و  اسدی، ریاست سابق دانشگاه در دوران اصلاحات بر روی کار می آید.
تغییرات مدیریتی در دولت و ریاست جدید امری طبیعی است؛ اما نکته جالب اینجاست که در کمتر از ۲۴ ساعت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منطقه۱، معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد شیراز، مدیر امور اداری، مدیر فرهنگی، رئیس دانشکده علوم انسانی، مدیر گروه سیاسی و چندین استاد و کارمند از سمت خود برکنار می شوند.
مسئول جدید دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید که به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» است، نشان دادند، که در حرکتی جهادی در کمتر از ۲۴ ساعت می توان تغییراتی اتوبوسی را در دانشگاه انجام داد!
به گزارش «خبرگزاری دانشجو» به نقل از منابع آگاه، چندی پیش سید حمید روحانی در جمع دانشجویان شیرازی اقدام به صحبت های علیه مواضع های هاشمی رفسنجانی در چند سال اخیر می کند و این افراد عزل شده در روز اول ریاست اسدی، هر کدام به گونه ای در این برنامه دخیل بوده اند.
وی گفت: پیش بینی ها به این سمت است که عزل مدیر ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز مرکز و دیگر همکاران وی به خاطر صحبت های سید حمید روحانی در جمع دانشجویان بوده است.
آخرین مطالب مرتبط

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی