کد خبر : 37536

تاریخ انتشار : ۸:۲۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ چاپ این مطلب

یادداشت

خواسته مردم این است که دولت مردان کشور به نشانه ولایت مداری از برجام خارج شوند

نمایندگان مجلس به صورت نمادین برجام نافرجام را آتش زدند ولی ماندن در آن نه بر اساس منافع کشور است و نه با ولایت پذیری مسئولان سازگاری دارد.

درچه نیوز – زینب رکن الهدی  / وقتی برجام امضا شد، آمریکا خط و نشان می کشید و رهبر انقلاب فرمودند ، اگر آنان بر جام را پاره کنند ما آن را آتش می زنیم حال وقت آن رسیده تا مسئولان فرمان امام خامنه ای را اجرایی کنند.

البته مجلس به صورت نمادین آن را آتش زدند ولی ماندن در آن نه بر اساس منافع کشور است و نه با ولایت پذیری مسئولان سازگاری دارد.
رییس جمهور محترم در شعار انتخاباتی و پس از آن تاکید داشتند برای حل مسایل اقتصادی و پولی با دنیا باید با کدخدا مذاکره و توافق نماییم اگرچه رهبر انقلاب فرمودند من به آمریکا اعتماد ندارم و آمریکا به عهد و پیمان خود عمل نمی کند ولی عده ای از مسئولان به شیطان بزرگ اعتماد کردند ولی به فرمان ولی امر مسلمین اعتماد نکردند.
خداوند در سوره بقره آیه ۱۲۰ به مسلمان می فرماید تا دست از دینتان برندارید مسیح و یهود از شما راضی نمی شوند.

حال که بد عهدی شیطان بزرگ آشکار گردید و مذاکره کنندگان ایرانی تنها برای جلب رضایت شیطان بزرگ از خطوط قرمزی که امام عزیزمان فرمودند عبور کردند ولی با این حال دشمن رضایت نداده و به هیچ یک از تعهدات در قرار داد عمل نکرده‌اند باید دولت مردان از این قرارداد ۹۹% ضرر خارج شد و اگر دیگر کشورها قصد ارتباطات اقتصادی دارند باید سر میز مذاکره بدون هیچ پیش شرطی حاضر شوند.

مذاکره کنندگان ایرانی باید به فکر منافع ملی و مصالح نظام باشند نه منافع شخصی و در قراردادها به عزت و اقتدار ملت سرافراز و مقاوم توجه نمایند که کشورهای استعمارگر جز به داشتن منابع رایگان ، بازار مصرف مطمئن ، اطاعت بی چون چرا از عملکرد آنان در جهان ، دوستی با دوستان و دشمنی با دشمنان آنان اگرچه این دوستی و دشمنی با اندیشه های اسلامی انسانی ما موافق نباشد باید چون غلامی حلقه بگوش از این اربابان و کدخدایان اطاعت کرد و تا خوی استعماری و درندگی آنان عوض نشود ارتباط و دوستی با آنان جز ضرر چیزی در برنخواهد داشت.

اقتصاد آمریکا و اروپا رو به افول است اینان در افغانستان ، عراق ، سوریه شکست خورده و در یمن زمین گیر شده و اگر کشورهایی چون ایران به آنان باج ندهند سقوط آنان هر چه زود تر نزدیک خواهد شد.

از دولت مردان کشور خواستاریم به نشان ولایت مداری از ماندن در برجام پرهیز نمایند و همان گونه که امام عزیزمان در مورد آمریکا هشدار دادند و گوش ندادند تا سرشان به سنگ خورد در مورد سه کشور دیگر این کار را تکرار نکنند که آزموده را آزمودن خطاست.

همچنین دشمن از دشمنی خود دست بر نخواهد داشت بنابر فرمایش امام عزیزمان باید در اقتصاد تکیه بر داخل داشته باشیم و برای قدرت و قطب اقتصادی شدن باید به درون تکیه کرد نه اینکه چشم به دست دشمنان این مرز و بوم داشته باشیم تا به ما کمک کنند تا در مسایل اقتصادی که خود دارای مشکل هستند به ما یاری کنند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی