کد خبر : 37504

تاریخ انتشار : ۱۱:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵ چاپ این مطلب

همایش پیشگیری از اسیب های اجتماعی در فرهنگسرای شهر درچه برگزار شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهرگفت:خانواده ها با شناخت صحیح از احساسات خود، مدیریت این احساسات را بر فرزندان و خانواده کنترل نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز همایش پیشگیری از اسیب های اجتماعی روز سه شنبه ساعت ۸ صبح در فرهنگسرای شهر درچه برگزار شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر سخنران این مراسم بود که با پرداختن به اسیب های اجتماعی و مسایل مربوط به ان در جامعه راهکارهای کاربردی در این مورد ارائه نمود.

سرهنگ حسن میر حیدری گفت:خانواده ها با شناخت صحیح از احساسات خود، مدیریت این احساسات را بر فرزندان و خانواده کنترل نمایند.

وی افزود: خانواده نیازهای فرزندان را شناسایی کنند و با ایجاد بستر مناسب و امن به فرزندان خود اموزش بدهند که امن ترین مکان, خانه و خانواده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به نیاز جوانان به محبت و توجه والدین و گرایش جوانان به شبکه های مجازی از خانواده ها خواست تا دقت بیشتری به رفتار فرزندان خود نمایند تا از اسیب های اجتماعی این شبکه ها در امان بمانند.

وی از اثرات مخرب تشعشعات وای فای بر جسم فرزندان در حال رشد در منازل به خانواده ها هشدار داد و گفت با مدیریت مراقب اینده و سلامتی فرزندان که سرمایه های اینده جامعه هستند باشید.

وی تصریح کرد: خانواده ها در مراقبت ،حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی خود و فرزندان دقت لازم را داشته باشند و عکس های خود را به راحتی در فضای مجازی قرار ندهید چون به راحتی مورد سو استفاده قرار می گیرد و در اینده برای خانواده و فرزندان مورد سوع استفاده و مشکل ساز خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خانواده ها با راهکارهای مختلف در شاداب نگه داشتن خانواده ، ایجاد محبت و صمیمیت در بین اعضاء خانواده. بستر امن را برای فرزندان مهیا نمایند.

۲۸۰ نفر درخصوص عواقب بیماریهای غیر واگیرواسیبهای فضای مجازی در این همایش اموزش دیدند.

مراسم با همکاری شبکه بهداشت شهرستان خمینی شهر،شهرداری و شورای اسلامی شهر درچه برگزار شد.

انتهای پیام/درچه نیوز


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی