کد خبر : 37475

تاریخ انتشار : ۱۱:۵۷ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ چاپ این مطلب

افشاگری خبرنگار روزنامه اطلاعات:

آیت الله گلپایگانی در لیست ترور باند مهدی هاشمی بود

خبرنگار روزنامه اطلاعات: نام آیت الله گلپایگانی به عنوان مهمترین شخص برای ترور در لیست باند مخوف مهدی هاشمی بود.

به گزارش پایگاه خبرنگاری تحلیلی درچه نیوز: شب گذشته سالروز شهادت عالم فقید آیت الله شمس آبادی و شهدای محله شمس آباد با حضور مردم و مسئولان شهر درچه برگزار شد،
در این مراسم جعفری خبرنگار سابق روزنامه اطلاعات به سخنرانی و بازخوانی جنایات باند مخوف مهدی هاشمی پرداخت و گفت: باند هاشمی از مخوف ترین باندها با تفکرات و نعصبات خبیصانه بود که اقدام به جنایات نمودند.

جعفری با بیان و افشا کردن دیگر اقدام های باند مخوف هاشمی افزود: قتل پسر بچه سه ساله و حجت الاسلام حسنی نجف آبادی که در دادخواست محاکمه آن زمان در پرونده مقتولین ذکر نشده بودند از جنایات این گروه اعلام کرد.
وی با اشاره به کتاب شهید جاوید و تأثیر گذاشتن آن در انگیزه قتل های زنجیره ای باند هاشمی گفت و افزود: در لیست ترور مهدی هاشمی نام آیت الله گلپایگانی به عنوان مهمترین شخص برای ترور ذکر شده بود.
خبرنگار سابق روزنامه اطلاعات به کتابی که در دست تهیه و چاپ است اشاره کرد و افزودند: تمام  مکاشفات خود را در همان زمان بصورت مکتوب به اطلاع مراجع و همچون آیت الله خوانساری رسانده است.
وی در مورد سوء استفاده ساواک و ر‍ژیم پهلوی از انحرافات فکری این گروه تروریستی اضافه کرد اگر افشاگری و اطلاعات جمع اوری شده در ان مقطع از زمان به مراجع نمی رسید  و در خواست و فشار آنها نبود رژیم پهلوی با سرپوش گذاشتن بر روی این موضوع ، قتلهای گروهک مهدی هاشمی را مسکوت و پرونده را مختومه اعلام می کرد.
انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی