کد خبر : 37459

تاریخ انتشار : ۲:۳۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ چاپ این مطلب

در اقدام ماموران اطلاعاتی؛

۳۰ دختر و پسر در پارتی مختلط شبانه دستگیر شدند

ماموران در عملیات اطلاعاتی، پس از شناسایی و اخذ دستور قضایی و ورود به محل جرم اقدام به دستگیری و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقامات انتظامی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: در اقدام ماموران اطلاعاتی، ۳۰دختر و پسر که در باغ های اطراف شهر درچه اقدام به برگزاری پارتی مختلط شبانه کرده بودند؛ دستگیر شدند.

ماموران اطلاعاتی پس از اطلاع از پارتی شبانه بعد از شناسایی و اخذ دستور قضایی  اقدام به ورود به محل نمودند و اقدام به دستگیری نمودند.

۳۰ نفر دختر و پسر مست شراب و زنان با وضعیت بسیار بد که بعضی از آنها بدون هیچگونه پوششی بودند و خوانندگان این مراسم به همراه ابزار خود به پلیس امنیت اخلاقی منتقل شدند و به همراه  تشکیل پرونده تحویل مقامات انتظامی شد.

این در حالی بود که نفرات حاضر در این پارتی با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود در فضای مجازی دیگر دوستان خود را به شرکت در این گونه جلسات مختلط و محل دعوت می‌کردند.

مسئولان به خانواده‌ها توصیه کردند،مراقب فرزندان خود باشند و عواقب شرعی و قانونی حضور در این مکان ها را به آن‌ها گوشزد کنند چرا که این موارد زمینه ساز انحرافات بسیار و ارتکاب جرائم مختلف می‌شود.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی