کد خبر : 37386

تاریخ انتشار : ۵:۰۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲ چاپ این مطلب

شهردار شهر دُرچه خبر داد:

اجرای سه پروژه سرمایه گذاری جدید و اصلاح هندسی چهار راه های شهر در سال ۹۷

اوایل سال ۹۷ کلنگ اولین پروژه به زمین زده خواهد شد و عملیات ان اجرایی خواهد شد و با آگهی دو پروژه و مشخص شدن سرمایه گذار این طرح ها اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دُرچه نیوز: شهردار شهر شاهد نمونه کشور از تکمیل پروژ های سال گذشته و اجرای سه پروژه سرمایه گذاری جدید در شهر درچه خبر داد.

رضا واعظ مقدم ضمن تبریک سال ۱۳۹۷ در مصاحبه با خبرنگار درچه نیوز گفت: در سال ۹۷  شهرداری شهر درچه در اصلاح معابر و اسفالت به صورت جدی تر وارد خواهد شد و از متخصصین و کارشناسان  طراحی نمادها، جهت ایجاد طرح های خاص در میادین شهر دعوت به عمل می آوریم تا در این بخش یاری رسان ما باشند.

واعظ مقدم تکمیل ساختمان جدید شهرداری را از دیگر پروژ ها سال ۹۷ خواند و افزود: چندین سال است که شهرداری درگیر این پروژه بوده است و با تکمیل بودجه در سال ۹۷ این طرح به بهره برداری می رسد.

شهردار شهر درچه از اجرای سه پروژه سرمایه گذاری در شهر درچه خبر داد و گفت: در اوایل سال ۹۷ کلنگ اولین پروژه به زمین زده خواهد شد و عملیات ان اجرایی خواهد شد و با آگهی دو پروژه و مشخص شدن سرمایه گذار این طرح ها هم اجرایی خواهد شد.

وی در مورد ساخت ساختمان تجاری در فلکه مرکزی به خبرنگار درچه نیوز گفت: کاربری این ساختمان در طرح جامع شهرسازی تجاری ذکر شده است و با دو الی سه طبقه پارکینگ طراحی شده، پارکینگ ساختمان را تامین می کند و با ساخت پارکینک مکانیزه اول خیابان شریعتی مشکل پارکینگ حل خواهد شد.

واعظ مقدم از بهبود عبور و مرور شهری، اصلاح هندسی چهار راه های شهر و خیابان شریعتی اشاره کرد و گفت: در این خصوص چند طرح به کمیته ترافیکی اعلام شده است و در حال بررسی است و با احداث جداول جدا کننده در وسط این خیابان و جلوگیری از پارک دوبل اتومبیل ها می توان این مشکل را حل کرد.

شهردار شهر درچه در سخن پایانی از مردم شهر درچه خواست شهرداری را در پرداخت عوارض سالیانه یاری نمایند و مردم اطمینان داشته باشند و مسئولان در شهرداری درچه را معتمد خود بدانند و منابع مالی و عوارض شهرداری به صورت امانت و در دست مسئولان شهرداری است و به صورت جدی حساسیت نسبت به این موضوع وجود دارد و به عنوان نمونه پل بحران که مبلغ ۳۰۰ مبلیون توسط سازمان راهداری اعلام شده بود با ۶۰ میلیون تکمیل و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی