کد خبر : 37254

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ چاپ این مطلب

افتتاح بازار روز کوثر،باعث ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در شهر دُرچه شد

شهردار شهر دُرچه گفت:کمک ها  و حمایت های شورا اسلامی شهر درچه باعث سرعت بخشیدن در احرا و عملیاتی شدن پروژه ها در شهر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: پنچ شنبه ۱۷ اسفندماه ۹۶ پروژه های عمرانی جدیدی در شهر درچه افتتاح شد.

رضا واعظ مقدم شهردار شهر شاهد نمونه کشور در گفتگو با درچه نیوز گفت: افتتاح این پروژه ها حاصل کار مجموعه شورای شهر و پرسنل شهرداری درچه است که با احساس وظیفه، همدلی و تفاهم کامل به سرانجام رسید.

واعظ مقدم  به خبرنگار ما گفت: تعریض پل ارتباطی دُرچه به تیرانچی بعد از ۵ سال با همکاری خوب آب منطقه ای و شرکت های تابعه آن با مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال با جایگزین کردن سازه های به روز و محکم در کمتر از یک ماه ساخته و به بهره برداری رسید.

شهردار درچه از افتتاح بازار روز کوثر خبر داد و افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای دسترسی آسان مردم به  مواد غذایی و ایجاد این زمینه جهت رفاه حال شهروندان منطقه و شهر دُرچه اقدام به بازگشایی این بازار شد.

وی از اشتغال ۱۲۰ نفر و ایجاد درآمد پایدار به مدت ۱۰ سال برای شهرداری شهر درچه خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری آب منطقه و بخش خصوصی، این بازار در مساحتی بالغ بر ۲ هزار متر مربع و گردش مالی ۳۰ میلیارد در گردش آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

شهردار شهر دُرچه از تعریض و بازگشایی خیابان گل شب بو برای دسترسی راحت تر به بازاربین المللی گل شب و هوشمند سازی فلکه مطهری و کم شدن مدت زمان انتظار مردم در این خیابان خبر داد.

رضا واعظ مقدم از دیگر پروژه های افتتاح شده در شهر درچه ، نصب و راه اندازی سیستم یکپارچه و تحت وب شهرداری درچه برشمرد و گفت: از امروز تمام پرونده ها به روز رسیدگی و دستورات لازم بصورت برخط  و  به صورت امضاء الکترونیک انجام خواهد شد.

وی از ساماندهی جاده فلاورجان به درچه با همکاری شهرداری فلاورجان، هویه و درچه گفت و افزود: روشنایی، فضای سبر و جدول گذاری این مسیر بصورت کامل عملیاتی شده است.

شهردار شهر شاهد نمونه کشور از آزاد سازی ۷ هزار و صد و پنجاه متر مربعی در شهر درچه خبر داد و گفت: ۴ هزار متر آن قطعی شده است و مابقی با مالکان توافق شده است و اقدام به آزادسازی آن خواهیم کرد.

واعظ مقدم در پایان از همکاری خوب شورای شهر با عوامل شهرداری تشکر کرد و افزود: کمک ها  و حمایت های ۶ ماه گذشته شورا اسلامی شهر درچه  باعث سرعت بخشیدن در احرا و عملیاتی شدن این پروژه ها ئر شهر درچه شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها
 1. بینام گفت:

  واقعا؟؟؟؟
  این شهردار که واسه جاده پشت باربریها رفته افغانی آورده میخواد اشتغال ایجاد کنه؟؟؟

 2. شهروند درچه گفت:

  افتتاح بازار روز کوثر برای سومین بار در درچه تنها باعث رکود و کسادی کار صدها سوپرمارکت می شود.
  ما اگر نخواهیم که شهردار و پرسنل زحمتکش شهرداری! و شورای شهر برای ما ایجاد اشتغال کنند و همون به پول های زوری که از ما میگیرن بسنده کنند کی را باید ببینیم؟
  شهرداری که عوارض و مالیات را از سوپر مارکت ها می گیره و با ترفند دامپینگ به زمین می زندشون را الهی خدا به زمین بزنه
  مدیر سایت،مدیونی اگر وقتی مصاحبه ای میذاری نظرات مردم پیرامون مصاحبه را به مصاحبه شونده انتقال ندی
  که رسالت این سایت خدمت به مردم است نه بازنمایی خیانت به جای خدمت


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

  بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی