کد خبر : 37155

تاریخ انتشار : ۴:۵۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ چاپ این مطلب

صبح امروز انجام شد:

برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر درچه

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در سپاه ناحیه درچه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: صبح روز یک شنبه  ۱۳  اسفندماه ۹۶ جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولان شهرستان و شهر شاهد نمونه کشور در سپاه ناحیه شهر درچه برگزار شد.

سرهنگ علیرضا منصوری فرمانده سپاه ناحیه درچه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن خیر مفدم به اعضاء در مورد اهمیت امر به معروف در سطح جامعه تاکید کرد و گفت: در سطح شهر، شهروندان از بد حجابی و بعضی سگ گردانی ها در سطح شهر و پارک ها نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

علیرضا منصوری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از مشاهده بعضی از معضلات در رستوران ها و بعضی مراسم های مختلط  که چشمگیر شده است اشاره کرد و افزود: لازم است ستاد امر به معروف با جدیت در این موارد ، ورود پیدا کند.

یوسف کریمی دادستان شهرستان از برخورد جدی با برخی منکرات از جمله کشف حجاب، توزیع مشروبات الکی، سگ گردانی، پارتی ها و مهمانی های مختلط  خبر داد و گفت: لازم است تا همشهریان هم در تذکر لسانی به متخلفین وارد شوند.

سرهنگ جعفر نژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز اعلام کرد از نیمه دوم اسفند ماه با متکدیان در شهر درچه به طور جدی برخورد خواهد شد و دیگر شاهد این معضل احتماعی در شهر شاهد نمونه کشور نخواهیم بود.

امام جمعه شهر درچه، حجت الاسلام محمد علی موسوی نیز در این جلسه از مسئولان خواست به طور مستمر جلسات امر به معروف و نهی از منکر در شهر درچه برگزار شود.

مجتبی راعی سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر از  آموزش عوامل امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: آموزش در ستاد امر به معروف از اهمیت زیادی برخوردار است و عوامل ستاد امر به معروف باید به صورت مستمر آموزش های لازم را کسب نمایند.

لازم به ذکر است،چند سالی است ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر درچه بصورت مستقل مشغول به فعالیت دارد و امسال نیز ستاد با همکاری شهرداری، شورا و سپاه طرح های فرهنگی ایام نوروز را در سطح شهر اجرایی خواهد کرد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی