کد خبر : 37145

تاریخ انتشار : ۵:۱۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۳ چاپ این مطلب

شهردار شهر کوشک:

سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی در شهر کوشک برگزار خواهد شد

سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی در شهر کوشک در اسفندماه ۹۶ برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: شهردار شهر کوشک گفت: سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی به همت شهرداری و شورای اسلامی در قالب طرح حیات فاطمی در شهر کوشک برگزار می شود.

مجید قربانی در مورد برگزاری این دوره سلسله نشست به خبرنگار ما گفت : با توجه به شرایط امروز جامعه  و این موضوع که متاسفانه شاهد فاصله بین اعضای خانواده ها و حتی فامیل هستیم و روابط اجتماعی سازنده گذشته کم کم جای خود را به روابط مجازی داده و تکنولوژی و دنیای مجازی در بین همه اقشار جایگاه خاصی پیدا کرده است بر خود لازم دیدیم تا با آغاز طرح حیات فاطمی,  سلسله مباحث سبک زندگی اسلامی را در شهر کوشک برگزار کنیم.

وی افزود: مسئولان  باید با الگو سازی از زندگی بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و ائمه اطهار که بهترین راهنمای زندگی هستند در مسیر تحکیم بنیاد خانواده قدم بردارند.

مجید قربانی رنانی افزود: جایگاه زنان در خانواده و جامعه, جایگاه اساسی و بنیادی است و به همین دلیل دشمنان این جایگاه مهم را نشانه گرفته و با خرج های کلان و با برنامه های هدفمند سعی در کم رنگ کردن نقش همسر و مادر در خانواده را دارند.

قربانی با اشاره به این موضوع که دختران امروز جامعه ما, همسران و مادران آینده ایران اسلامی هستند خاطرنشان کرد: این فرزندان مورد هجمه های فرهنگی و عقیدتی قرارگرفته اند که اگر مسئولان از آنها غافل شوند و برای مقابله با این هجمه ها، راهکار مناسبی پیش بینی  نشود  قطعا بازنده این میدان حساس خواهیم بود.

شهردار شهر کوشک گفت: در اولین گام, طرح ویژه بانوان را آغاز نموده ایم و در مراحل بعدی برای آقایان و فرزندان برنامه های ویژه ای طبق پیش بینی های انجام شده اجرا خواهد شد.

شهردار باغ شهر کوشک در ادامه با تشریح روند برگزاری این جلسات پرداخت و گفت: با بررسی کارشناسان و با توجه به بافت فرهنگی شهر و از طرفی نزدیک شدن سال جدید و عید نوروز موضوعاتی انتخاب گردید از کارشناسان خبره ای دعوت شد تا در اولین دوره طرح حیات فاطمی برنامه های خوب و پر باری ارائه شود و امیدواریم این تلاش ها مورد رضایت حضرت حق و مورد عنایت حضرت فاطمه زهرا (س) واقع گردد.
مجید قربانی رنانی در پایان افزود : باید از همراهی ها و تلاش های اعضای محترم شورای اسلامی, امام جمعه محترم, دارالقران خواهران و برادران شهر کوشک و همه عزیزانی که در برگزاری این سلسله نشست ها تلاشی کردند تشکر کنیم.

وی در پایان گفت: این دوره در قالب ۴ جلسه در شهر کوشک در اسفندماه ۹۶ برگزار می شود و جهت رفاه حال خانوادها در روزهای برگزاری جلسات, مهد کودک جهت نگهداری فرزند ۳ تا ۶ ساله در نظر گرفته شده است تا شرکت کنندگان آسوده خاطر به بهره برداری از جلسات بپردازند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی