سوال رحیمیان از برخی مدعیان خط امام(ره)

کد خبر : 3647

تاریخ انتشار : ۵:۲۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ چاپ این مطلب

سوال رحیمیان از برخی مدعیان خط امام(ره)

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان پیش از ظهر امروز در جمع دبیرکل و اعضای حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: بسیاری از افراد سعی می‌کردند در روزهای پیش از پیروزی انقلاب با امام اظهار همدلی کنند ولی امام راحل هرگز آنها را نپذیرفت و این کارشان هم […]

212به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان پیش از ظهر امروز در جمع دبیرکل و اعضای حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: بسیاری از افراد سعی می‌کردند در روزهای پیش از پیروزی انقلاب با امام اظهار همدلی کنند ولی امام راحل هرگز آنها را نپذیرفت و این کارشان هم مبنای قرآنی داشت.

وی افزود: تا زمانی که خاستگاه و هدف افراد و گروه‌ها برای امام خمینی(ره) محرز نمی‌شد که هدف و انگیزه برای خداست، کسی را نمی‌پذیرفتند.

تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه از آغاز شکل‌گیری تا پایان راه حزب موتلفه، امام و رهبری آن را پذیرفته‌اند گفت: دلیل این پذیرش خاستگاه دینی و همراهی با اسلام است.

وی ادامه داد: از برخی آقایان باید سوال شود که چطور است خود را مدعی خط امام و صیانت از آن می‌دانید و در عین حال بر خلاف دستورات ایشان عمل می‌کنید.

تولیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر تولی و تبری با پیروی از امام راحل عنوان داشت: باید ببینیم ایشان نسبت به چه کسانی محبت و نسبت به چه گروه‌هایی اجتناب داشتند.

وی با اشاره به اجرای احکام دین به عنوان فلسفه تشکیل حکومت جمهوری اسلامی افزود: وظیفه نخست هر کس که نوعی تمکن و برتری می‌یابد این است که دستورات الهی را اجرا کند.

رحیمیان امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز و اجرای احکام دین را از جمله فلسفه‌های تشکیل حکومت اسلامی دانست و تصریح کرد: با این حال برخی این موضوع را رها کرده‌اند و فقط می‌گویند فیسبوک را باید آزاد کرد.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: نمی‌توان همه چیز را به تشخیص مردم واگذار کرد وگرنه باید قوانین راهنمایی و رانندگی را هم حذف کرد تا مردم تشخیص دهند.

وی با طرح این سوال که آیا خطر مواد مخدر بیشتر است یا شبکه‌هایی که بنیان خانواده‌های ایرانی را نابود می‌کنند خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب به این خطر پی برده‌اند و با همه وجود به جوش و خروش می‌پردازند و دغدغه فرهنگی را بیان می‌کنند.

رحیمیان گفت: امیدواریم راه انقلاب با استقامت همچنان ادامه یابد تا در نهایت به تشکیل حکومت عدل جهانی مهدوی برسیم.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی