کد خبر : 36268

تاریخ انتشار : ۱۱:۴۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲ چاپ این مطلب

فرمانده سپاه ناحیه درچه:

رزمندگان جبهه مقاومت تربیت یافتگان مکتب بسیج هستند

سرهنگ مهرابی: اگر حضور تربیت یافتگان بسیج در این عرصه نبود دفع شر داعش به هیچ عنوان اتفاق نمی افتاد و در حقیقت، بسیج فرا ملی، ضربه اصلی و کاری را وارد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: سرهنگ مهرابی فرمانده سپاه ناحیه درچه در گفتگوی اختصاصی با درچه نیوز گفت: همزمانی ماه ربیع اول و هفته بسیج با اعلام یک حادثه و رخداد بزرگ در عصر حاضر که پایان کار داعش در این منطقه بود را به فال نیک می گیریم و این اتفاق بزرگ یکی از برکات بسیج است.

محمد علی مهرابی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری این رخداد بزرگ و پایان کار داعش در عصر حاضر را خدمتی بزرگ به بشریت خواندند و این اتفاق بزرگ یکی از برکات بسیج است چون همه شهدای مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت تربیت یافتگان مکتب بسیج هستند و مکتب بسیج در حال حاضر فرا ملی است.

وی گفت:  افتخار دفع داعش در تاریخ ثبت خواهد شد و آیندگان فارغ از کنش ها و تمایلات سیاسی به این خدمت بزرگ اذعان خواهند کرد و از بین بردن غده سرطانی ملعونه خبیثه داعش در منطقه به عنوان افتخاری بر پیشانی ایران اسلامی خواهد درخشید.

فرمانده سپاه ناحیه درچه در ادامه افزود: این اتحادی که بین کشورهای همسایه به وجود آمده است حاصل کمک های بی دریغ و فداکارانه  بسیجیان و سپاهیان برای دفع شر  داعش از این کشورها ی اسلامی است و این اتحاد و انسجام پایدار با هیچ ابزار دیگری محقق نمی شد و اگر سالهای سال مذاکره ، قدرت دیپلماسی و تعامل با همه پتانسیل ها و انرژی به میدان  می آمد نمی توانست چنین اتحاد پایداری را بین کشورهای همسایه ایجاد نماید.

مهرابی در مورد تربیت یافتگان مکتب بسیج گفت: اگر حضور تربیت یافتگان بسیج در این عرصه نبود دفع شر داعش به هیچ عنوان اتفاق نمی افتاد و در حقیقت، بسیج فرا ملی، ضربه اصلی و کاری را وارد کرد و شاهد پیروزی های گسترده در جبهه مقاومت و در راس آن نابودی این شجره ملعونه اتفاق افتاد.

سرهنگ محمد علی مهرابی افزود: مردم در پی زلزله چند روز گذشته با اعتماد به نهادهای مردمی ،سپاه ،بسیج و ارتش نشان دادند به این نیروها اعتماد کامل دارند و آمار تحویل اقلام به این نهادها بسیار زیاد بود و شایعات و اختلاف افکنی  در این بین کار منافقان بود.

وی گفت: از شایستگی ها و خصوصیات جامعه ایرانی وجود قومیت های مختلفی در ایران می باشد و البته انسجام و اتحاد و همدلی که بین مردم وجود دارد در چنین مواقعی با همت ویژه مردم وارد صحنه شده و نیاز مردم را برطرف کرده اند.

فرمانده سپاه ناحیه درچه در مورد وجود تفکر بسیجی در بین عموم مردم گفت: تفکر بسیجی در بین عموم مردم وجود دارد و مقام معظم رهبری فرمودند” هر کسی که قلبش برای نظام و انقلاب بتپد بسیجی است”  و از برکات انقلاب اسلامی این است که توانست است اعتماد مردم را جلب نماید و در جامعه انسجام اجتماعی بوجود آورد.

محمد علی مهرابی در پایان افزود: یکی از دلایلی که باعث ماندگاری و شکوه انقلاب و ایران اسلامی می توانیم در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی و نهاد های بزرگی مانند سپاه و بسیج  به آن اشاره کنیم این نکته است که  معمولا تهدیدها ی برعلیه نظام، به فرصت تبدیل شده است به عنوان مثال تهدید جنگ  به فرصت دفاع مقدس تبدیل شد و گنجی شد برای انقلاب اسلامی و در اتفاق بزرگ نابودی داعش، به دنبال تهدید خطر داعش به عنوان یک فرصت و افتخار برای ایران اسلامی تبدیل شد.

انتهای پیام/درچه نیوز


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی