کد خبر : 36197

تاریخ انتشار : ۱۱:۴۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ چاپ این مطلب

کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی عنوان کرد؛

روزنامه شرق و ماهیگیری سیاسی در بین ویرانه های غرب کشور

تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی گفت: اینکه بعضی رسانه ها در چنین زمانهایی به دنبال ماهیگیری به نفع جناح یا گروه خاصی در بین ویرانه ها و خسارتهای مردم باشند کار ناپسندی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: محمد علی عابدی، در گفتگو با خبرنگار درچه نیوز در مورد تسفیه حساب سیاسی و بداخلاقی رسانه ای برخی روزنامه ها و سایتها در روزهایی که دغدغه همه کمک به آسیب دیدگان زلزله کشورمان است گفت؛ این افراد کسانی هستند که حتی بود و نبود مردم، مشکلات و فشارهای اجتماعی برای آنها هیچ اهمیتی ندارد و فقط به منافع سیاسی خود فکر می کنند.

وی با اشاره به مشاهده این رفتارها در بین بعضی رسانه های کشور افزود؛ این تسفیه حساب ها در دوران های مختلف بروز و ظهور داشته است ولی این کار در زمانی که همه درحال کمک رسانی به آسیب دیدگان هستند کار کاملا ناشایستی بود و ایجاد ناامیدی و موج سواری رسانه ای نشانگر بی تفاوتی و درک نکردن موقعیت مردم و کشور است.

کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی خاطرنشان کرد؛ اختصاص بودجه توسط دولت کاری صحیحی بود ولی در زلزله اخیر مدیریت بحران بسیار ضعیف وارد عمل شد و انعکاس همزمان این اخبارنشانگر تسویه حساب شخصی و مقصر تراشی برای سرپوش گذاشتن بر مدیریت ضعیف بحران بود.

عابدی گفت؛ رسانه ها در چنین مواقعی باید مرکز انتقال اخبار صحیح و حفظ آرامش روانی مردم  باشند و اینکه برخی رسانه ها در چنین زمان هایی به دنبال ماهیگیری به نفع جناح یا گروه خاصی در بین ویرانه ها و خسارتهای مردم باشند کار ناپسندی است.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی