کد خبر : 35980

تاریخ انتشار : ۶:۱۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ چاپ این مطلب

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه درچه

شهر شاهد نمونه کشور هشت شهید روحانی تقدیم نظام جمهوری اسلامی نموده است

عابدی: اهداف برگزاری یادواره شهدای طلبه شهر درچه را زنده نگه داشتن ارزشهای اصیل اسلامی نظیر وحدت، ولایت شناسی ، ولایت مداری و شناساندن منشاء روحانیت در مبارزات حق طلبانه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه درچه گفت: شهر شاهد نمونه کشور تعداد هشت شهید طلبه و روحانی تقدیم نظام جمهوری اسلامی نموده که شهید نواب صفوی یکی از شهدای شهر شاهد نمونه کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین سعید عابدی افزود: همه  شهدا منشاء حرکت،جوشش و حیات افراد در جوامعه بوده و خواهد بود و اصولا هر فعالیتی که به نام و برای شهیدان انجام می شود باید از لحاظ کیفیت و شکوه بهترین باشد.

عابدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند برای شهدا بهترین کارها را انجام دهید زیرا آنها بهترین کار را انجام داده اند، بر همین اساس یادواره شهدای ظلبه و روحانی شهر درچه برگزار شد.

وی از دیگر اهداف برگزاری یادواره شهدای طلبه شهر درچه را زنده نگه داشتن ارزشهای اصیل اسلامی نظیر وحدت، ولایت شناسی ، ولایت مداری و شناساندن منشاء روحانیت در مبارزات حق طلبانه عنوان کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه درچه در ادامه با مهم خواندن اهداف در جهت  دشمن شناسی ، دشمن ستیزی ، بصیرت و هوشیاری ، معرفی نقش روحانیت در روشنگری و هدایت مردم ، تبیین و انتقال به نسل های آینده و آشنایی آنها با ارزشها و آرمان های نسل گذشته را از دیگر اهداف برگزاری این یادواره اعلام کرد.

سعید عابدی  تقویت ایمان، معنویت مبتنی بر عقلانیت و شریعت در  نسل جوان با الگو برداری از شهدای طلبه و روحانی و معرفی مکتب پاک روحانیت انقلابی مثل روحیه ایثار و ساده زیستی خدمت رسانی و تلاش بی وقفه و بی توقع را از شاخصه های شهدای روحانی برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین سعید عابدی در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم با برگزاری یادواره ها یاد و خاطره شهدا را در جامعه زنده داریم و از خداوند متعال می خواهیم همه ما را در مسیر حق طلبانه شهدا قرار دهد و به سر منزل مقصود برساند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی