کد خبر : 35963

تاریخ انتشار : ۵:۰۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ چاپ این مطلب

نماینده شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی

حرف های ترامپ مانند زوزه های گرگ در حال مرگ است

ابطحی گفت: ایران کشور شهید حججی ها ، حسین همدانی ها و خرازی هاست و باید گفت” ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست” با بیداری و هوشیاری که دولت مردان ما دارند که فهمیدند به امریکایی ها اعتمادی نیست.

نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی سید محمد جواد ابطحی گفت: مواضع ترامپ مصداق ضرب المثل «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» شد ، این حرف ها برای ما یک برکت بود.

سید محمد جواد ابطحی با اشاره به این نکته مهم که خداوند دشمنان ما را از احمق ها افریده است، اظهار کرد: دولت امریکا یک تروریست است و اوباما، جورج بوش و ترامپ هیچ فرقی با هم ندارند و هر شخصی از دل این نظام خارج شود تروریست است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امریکایی ها با استفاده از رسانه هایی که در اختیار دارند به دیگر کشورها تهمت می زنند و  از هشت هزار کیلومتر آن طرف تر در اینجا منافع برای خود تعریف می کنند و ما در خلیج فارس نباید منافع داشته باشیم و این نشانه زورگویی و استکبار این دولت است.

نماینده خمینی شهر عنوان کرد: استکبار همیشه بوده و آن چیزی که همیشه باعث عقب نشینی مستکبران و زورگویان بوده مقاومت ملت ها است و اگر ملت ما استوار و محکم در مقابل آن ها مقاومت کند، عقب نشینی می کنند و اگر این کشور های زورگو  یک قدم جلو آمدند و دیدند ما یک دست نیستیم، ۱۰ قدم جلوتر می آیند ولی اگر در گام اول مقاومت و مخالفت ما را دیدند، عقب نشینی خواهند کرد.

ابطحی حرف های ترامپ را زوزه های گرگ در حال مرگ خواند و گفت: امریکا بعد از فروپاشی شوروی در معرض متلاشی شدن قرار دارد.

منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بنیان های خانواده در امریکا به شدت تضعیف شده است گفت: چیزی به نام خانواده در آمریکا در اینده ای نزدیک وجود نخواهد داشت.

وی از مشکلات دیگر دولت آمریکا را بدهکاری وسیع ۱۷ تریلیون دلاری این کشور خواند و افزود: کشورهای مستکبر و زورگو  تیرشان به هدف نخواهد خورد چون ایران کشور ۵۰ یا صد سال پیش نیست.

ابطحی گفت: ایران کشور شهید حججی ها ، حسین همدانی ها و خرازی ها است و با بیداری و هوشیاری که دولت مردان ما کسب کردند، فهمیدند نمی توان به آمریکایی ها اعتماد کرد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی