کد خبر : 35896

تاریخ انتشار : ۷:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ چاپ این مطلب

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه:

دُرچه شهر شاهد نمونه کشور ۷۲ شهید دانش آموز دارد

عابدی گفت: شهر درچه دارای ۷۲ شهید دانش آموز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: یادواره شهدای دانش آموز شهر درچه به مدت سه روز در حال برگزاری است.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه در حاشیه برگزاری این بزرگداشت به خبرنگار درچه نیوز گفت: شهدای بسیج دانش آموزی شهر درچه ۷۲ نفر هستند و  در سال گذشته یادواره شهدای دانش آموز با استقبال خوبی برگزار شد ، امسال نیز تصمیم به برگزاری این یادواره به صورت متمرکز در سالن ۹ دی ناحیه مقاومت بسیج سپاه  شهر درچه نموده ایم که در حال برگزاری است.

مهدی عابدی افزود: این برنامه طی سه روز اجرا می شود و در روز اول حدود هشت صد نفر دانش آموز پسر شرکت نمودند و روز دوم و سوم یادواره  دانش آموز ی مدارس دختر به تفکیک مقاطع اول و دوم از ویژه برنامه های این یادواره استفاده خواهند کرد.

عابدی در ادامه از محتوای برنامه های این یادواره گفت:  اجرای تئاتر توسط گروه میقات ظهور و اجرای برنامه با موضوع شهدای دانش آموز شهر درچه ، اجرای خوب مجری توانمند استاد هاشم زاده و گروه سرود طنین ولایت اشاره کرد.

وی  به کم سن و سال ترین شهید دانش آموز از شهر اصغر آباد و فعال ترین دانش آموز شهید محمد جعفر سلیمانی از شهر درچه که سخنان آن شهدا در بسته های فرهنگی توزیع شد در بین دانش آموزان اشاره کرد و گفت سعی نمودیم تا از خاطرات جمع آوری شده از شهدای دانش آموز شهر شاهد نمونه کشور در نمایش و برنامه های این یادواره استفاده شود.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه در ادامه افزود: در این سه روز مراسم از خانواده شهدای دانش آموز و مدافع حرم اهل بیت تجلیل خواهد شد و از مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان، مسئولان ناحیه ، حمل و نقل شهری و همه کسانی که در این کار ما را همراهی کردند کمال تشکر را داشته باشیم.

انتهای پیام/

لینک گزارش تصویری مراسم


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی