کد خبر : 35305

تاریخ انتشار : ۱۱:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۸ چاپ این مطلب

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه:

طرح هجرت تمرین اراده و جهاد در دانش آموزان است

عابدی می گوید:در طرح هجرت، خانواده ها با آرامش خاطر نوجوانان خود را در محیطی سالم، مناسب با نشاط کاری و جهادی هدایت می کنند تا فرزندانشان در محیطی جدید شکوفا شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: طرح هجرت ۳ توسط دانش آموزان درچه ای در سطح مدارس این منطقه در حال اجرا است.

مسئول بسیج دانش اموزی شهر درچه گفت: نوجوانان در این فرصت ارزشمند در کنار کار آموزی و ایجاد روحیه کسب و کار حلال،جرعه ای از معنویت و معارف اسلامی را تجربه می کنند.

مهدی عابدی در ادامه افزود: خانواده ها با آرامش خاطر نوجوانان خود را به محیطی سالم، مناسب با نشاط کاری و جهادی هدایت می کنند تا  فرزندانشان در محیطی جدید رشد کرده و شکوفا شود.
وی ادامه داد: بسیج دانش آموزی شهر درچه  نیز چون سالهای گذشته اقدام به برپایی طرح هجرت۳ کرده که در این طرح حدود ۵۰ نفر از دانش آموزان جهادگر شرکت کردند.

عابدی از اجرای این برنامه در مدارس شهر درچه خبر داد و گفت: در حال حاضر  مدارس  آزادگان، آیت الله درچه ای، معراج، ملاصدرا، استاد همایی، عمار، رودکی، هاشمی نژاد و همچنین تعدادی از منازل محرومان در شهر درچه زیبا سازی، رنگ آمیزی و بهسازی شده اند.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه افزود: در کنار این اقدام ارزشمند، جلسات دینی و معرفتی و اردوهای تفریحی نیز برای دانش آموزان فراهم آمده تا دانش اموزان بتوانند در کنار کار و تلاش جهادی استفاده کامل معنوی را هم از این طرح داشته باشند.

انتهای پیام/ لینک تصاویر 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی