پیام نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر درچه

کد خبر : 3487

تاریخ انتشار : ۸:۴۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۱/۳ چاپ این مطلب

پیام نوروزی اعضای شورای اسلامی شهر درچه

اعضای شورای اسلامی شهر درچه در پیام های جداگانه سال جدید را به همشهریان تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری درچه، اعضای شورای اسلامی شهر درچه در پیام های جداگانه آغاز سال جدید را به همشهریان تبریک گفتند، متن پیام نوروزی اعضا به شرح زیر است.

tavakoliعلیرضا توکلی

با سلام و تقدیم احترام محضر شهروندان گرامی ، امید است با راهنمایی ها و حمایت های مردم عزیز شهر درچه بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم این شهر باشیم ، انتقادات و پیشنهادات مردم این شهر همواره راهگشای مشکلات شهری است و مردم عزیز شهر درچه در نظر داشته باشند که شهر از آن آنهاست و با همت مردم می توان در جهت آباد ساختن آن گام برداشت . اینجانب علیرضا توکلی عضو شورای اسلامی شهر عضو کمیسیون معاملات شهرداری می باشم که کار اصلی این کمیسیون حفظ منافع شهر ،‌شهروندان و شهرداری است و از مهمترین اقداماتی که طی ۶ ماه گذشته توسط این کمیسیون انجام شده است واگذاری اجرای پروژه های عمرانی و لکه گیری های آسفالت به پیمانکاران شهر درچه بوده است و تلاش بیشتر اجرای پروژه ها با همکاری شهروندان شهر درچه می باشد از برنامه ها و طرح های آینده این کمیسیون و اینجانب به عنوان عضوی از شورای اسلامی شهر درچه پیگیری گسترش طرح های فضای سبز و زیباسازی بیشتر شهر درچه و مهمتر از آن اجرای شبکه فاضلاب شهر درچه بطور کامل می باشد . در پایان اینکه شورای شهر و شهرداری زمانی موفق هستند که خود را خادم مردم بدانند و در عمل این مورد را نشان دهند و مردمی که شورا و شهرداری را از خود می دانند در همه امورات با شورای اسلامی شهر مشارکت داشته باشند .

zohreزهره سلیمانی

با سلام خدمت مردم عزیز و شهید پرور شهر درچه و آرزوی سالی خوش و پربرکت برای تک تک شهروندان گرانقدر این شهر ضمن تبریک سال نو از همه شهروندان درخواست می کنم که در حفظ و نگهداری شهر و فرهنگ سازی شهر خود کوشا باشند و در این مهم دست یاری ما را قبول داشته باشند . اینجانب زهره سلیمانی عضو شورای اسلامی شهر درچه و عضو کمیسیون های بهداشت و درمان – کمیسیون اولویت بندی – کمیسیون قطع اشجار – کمیسیون نامگذاری – کمیسیون بند ۲۰ ماده ۸۸ قانون شهرداریها و کمیسیون زیباسازی تمام نیرو و تلاش خود را در جهت خدمت به مردم شریف شهر درچه گذاشته و بر این امر واقف هستم که هیچ اقدام و عملکردی از دید مردم تیزبین شهر درچه مخفی نمی ماند به یاری خداوند متعال در نظر داریم در سال آینده پروژه خیابان آبرسانی به طرف شمس آباد را تکمیل نموده و به منظور افزایش سرانه فضای سبز شهر درچه و ایجاد شهری سبز نسبت به احداث پارک های محلی در محلات مختلف شهر درچه فعالیت هایی انجام دهیم از دیگر برنامه های این شورا میتوان به پروژه پارک کوهستانی کوه سفید در شهر درچه و به طور ویژه ایجاد باغ بانوان و بانک توسعه و تعاون در شهر درچه و فاضلاب شهر درچه اشاره نمود . و از مردم گرانقدر شهر درچه می خواهم که نهایت همکاری را در حفظ و نگهداری از درچه ( دُرِّ کوچکمان ) داشته باشند و با پیشنهادات ارزنده خود ما را در بهتر انجام دادن امور و زیبایی شهر یاری نمایند .( پست الکترونیکی جهت تماسz.soleymani92@gmail.com )

zeynabزینب سلیمانی

و برآمد بهاری دیگر ، مست و زیبا و فریبا، چون دوست ، سبدی پیدا کن ، پر کن از سنبل و سوسن که نکوست، همره باد بهاری بفرست ، پیک نوروزی و شادی بر دوست !

ضمن عرض سلام و شادباش به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۳ همجری شمسی به شهروندان عزیز و گرامی شهر درچه اینجانب زینب سلیمانی منتخب شما مردم عزیز و یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر درچه و عضوء کمیته نام گذاری ، کمیسیون بهداشت و درمان ، کمسیون ماده ۵ و کمیسیون کارشناسان می باشم . اقداماتی که طی ۶ ماه گذشته در این کمیته و کمیسیون ها انجام گرفته است نام گذاری معابر ، خیابان ها و میادین تازه احداث سطح شهر بوده و دیگر فعالیت ها پیگیری مسائل مربوط به درمان بستر و احداث کلینیک تأمین اجتماعی در شهر درچه با توجه به تعداد زیاد بیمه شدگان این شهر و رفع مشکلات و مسائل بهداشتی مردم شهر و … بوده است . از اهداف و برنامه های آینده می توان به احداث باغ بانوان ، احداث کلینیک بهداشتی مجهز ، احداث پارک های محلی ، اجرای پروژه خیابان رزمندگان تا آبرسانی و … اشاره نمود .

در پایان آمادگی خود را برای شنیدن سخنان ،‌انتقادات ، پیشنهادات و راهکارهای ارزنده شما مردم عزیز و خوب شهر درچه اعلام می دارم و مردم می توانند از طریق آدرس پست الکترونیکی (  soleimany_zeinab@yahoo.com ) و حضور در شورای اسلامی شهر با ما در تماس باشند . تا با کمک مردم عزیز بتوانیم برای شهر خوبمان ، شهروند خوب و برای شهروندان خوبمان ، شهر خوب بسازیم . و سخن آخر اینکه دوست داشته باشید و زندگی کنید ، زمان همیشه از آن شما نیست . در پناه یزدان پاک شاد و پیروز باشید.

mehrabiنوروزعلی مهرابی

با سلام به پیشگاه آقا امام زمان (عج )و نائب بر حقش مقام معظم رهبری و سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه شهروندان محترم شهر شاهد نمونه کشور و آرزوی موفقیت و سلامتی روز افزون برای عموم مردم شریف شهرمان از خداوند متعال استعانت می جوئیم که در سال جدید توفیق خدمت رسانی هرچه بیشتر به ولی نعمتان خود یعنی مردم بزرگوار شهر عطا فرمایید و بتوانیم با برنامه ریزی های خوب و قدم های بلند و موثری در زمینه های آبادانی و عمران و فرهنگ شهر برداریم اینجانب نوروز علی مهرابی عضو شورای اسلامی شهر درچه و مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر درچه در دوره چهارم می باشم از اهداف این کمیسیون بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی شهر می باشد و سعی شده از طی حدود ۶ ماه گذشته با حضور در هیئات مذهبی ، حسینیه ها و مراسم عزاداری در ماه محرم ، و مراسم جشن ها و برنامه های دهه فجر با مردم مراودت های بیشتری داشته باشیم و از این طریق بیشتر با مشکلات آشنا گردیم . و امید داریم که در این کمیسیون بتوانیم در سال آینده با گروه ها و قشر های مختلف فرهنگی و مذهبی و … سطح شهر تعامل بیشتری داشته و از پیشکسوتان و فعالان این عرصه تجلیل و تقدیر بعمل آید از دیگر اهداف مهم این کمیسیون تشکیل شورای فرهنگی شهر می باشد که امید است با یاری شما شهروندان تحقق یابد . کوتاه سخن اینکه از مردم عزیز شهر درچه تقاضامندم که با تعاملات بیشتر با شورای اسلامی شهر و شهردار شهر بعنوان خدمتگزاران خود و با ارائه نظرات و پیشنهادات سازده در پیشبرد برنامه های فرهنگی ، عمرانی و … شهر سهیم بوده و ما را یاری نمایند.

salehابراهیم صالح

حلول سال جدید شمسی مصادف است با ایام شهادت و عزاداری فخز زنان عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، لذا آنچه شروع سال جدید را میمون و فرخنده می سازد الگو گیری از آن بانوی بزرگوار است . امید است در سال ۱۳۹۳ شهروندان شهر شاهد نمونه کشور خصوصا بانوان شهر با تأسی از دردانه نبی اکرم (ص) موجبات خوشنودی آن حضرت و فرزند عزیزش را فراهم آورند .

ابراهیم صالح عضو شورای اسلامی شهر درچه هستم و نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ ، کمیسیون توافقات ، کمیسیون ماده ۷۷ ، کمیته سرمایه گذاری و دبیر شورای همفکری شورای اسلامی شهر درچه می باشم . در کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ شهرداری سعی گردیده از حجم ورودی پرونده ها به این کمیسیون کاسته شود و پرونده ها به صورت تخصصی و فنی مورد بررسی قرار گیرد و حقوق مکتسب افراد و ضوابط شهرسازی تواماً لحاظ گردد . در کمیسیون توافقات طی ۶ ماه گذشته مهمترین اقدام بحث آزادسازی اراضی واقع در قسمتی از خیابان خط گاز غربی بوده که با همکاری و همراهی مالکین و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر این مهم تحقق یافت و تعریض این خیابان صورت پذیرفت .

بدیهی است به عنوان نماینده مردم در شورای اسلامی شهر دو وظیفه مهم بر عهده ماست یکی پیگیری مطالبات قانونی شهر و شهروندان که ان شاءاله با جدیت پیگیری خواهد شد و دیگر رفع نیازی های شهر و اجرای پروژه های عمرانی که قطعا اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی شهر منوط به ایجاد و توسعه درآمد های پایدار می باشد لذا جهت نیل به توسعه پایدار رسیدن به درآمدهای پایدار بسیار ضروریت دارد و امیدوارم در این زمینه فضل الهی و همت مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری و همراهی شهروندان به نتیجه مطلوب دست یابیم.

کوتاه سخن اینکه از تمامی همشهریان محترم ،‌نخبگان عزیز و صاحب نظر گرامی تقاضا داریم با ارائه نظرات سازنده خود در سطح کلان ما را در راستای رسیدن به توسعه پایدار و تحول ماندگار یاری نمایند .

ansariاسماعیل انصاری

به نام خداوند تغییر دهنده دلها به احسن الحال

فرا رسیدن سال جدید را به همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و از خدا برای آنها سلامتی و توفیق بندگی و عمل به وظیفه در همه عرصه های زندگی با هم دلی و مهربانی را دارم و انشااله با عمل به دستورات قرآن و ائمه اطهار شهروندان و شهری سالم ، شاداب و قانونمند داشته باشیم به همت شما عزیزان

فرزند کوچک و خدمتگزار مردم درچه اسماعیل انصاری عضو کمیته ترافیک و حمل و نقل و کمیسیون ماده ۵ شهرداری می باشم تلاش و اعضای کمیسیون و شهردار محترم در جهت بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی در شهر ، اصلاح علائم هشدار دهنده راهنمائی و رانندگی ، راه اندازی خط تاکسیرانی چهار راه شهید مطهری به قائمیه و بالعکس ، تصویب و در دستور قرار گرفتن پایانه حمل و نقل مسافر واقع در ورودی درچه در خیابان امام (ره) بوده است از اقدامات و برنامه های آینده بطور جدی می توان رفع مشکل فاضلاب شهر به اتفاق همه همکارن شورای شهر و شهرداری اصلاح و بهبود وضعیت اتوبوسرانی در دو خط موجود می توان اشاره نمود .

اینک که به لطف خدا و همت و نجابت مردم ما شهر خوب و سالمی داریم اما با توجه به استعدادها و پتانسیل موجود همانگونه که با ایثارگری و مجاهدت شهدای عزیز و خانواده معظم آنها و جانبازان و رزمندگان شهر شاهد نمونه کشور شناخته شدیم که بسی اتفاق بزرگ است می توانیم از جمیع جهات اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی هم شهری الگو و نمونه داشته باشیم به همت شما مردم با گذشتن از منافع فردی و در نظر گرفتن جمعی پس یا علی مدد. انشاءالله


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی