کد خبر : 34821

تاریخ انتشار : ۸:۱۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ چاپ این مطلب

صبح امروز در گفتگو با خبرنگار درچه نیوز:

مردم شهر درچه همچنان در خط انقلاب، جمهوری اسلامی و ولایت هستند

مجتبی فدا: نسل بعدی که نسل پیام گیر هشت سال دفاع مقدس هستند این موضوع را به خوبی دریافت کرده اند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در مصاحبه با  خبرنگار درچه نیوز گفت: شهر درچه در طول دفاع مقدس، شهر شاهد نمونه کشور بوده است و ثمره خون شهدا زمینه را فراهم کرد تا همچنان شهر درچه در خط انقلاب، جمهوری اسلامی و ولایت بماند.

سردار فدا در ادامه افزود: همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند راه شهدا کور شدنی نیست و همچنان ادامه دارد و  نسل بعدی که نسل پیام گیر هشت سال دفاع مقدس هستند این موضوع را به خوبی دریافت کرده اند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

وی تصریح کرد: در بحث مدافعین حرم و دفاع از اهل بیت درچه و شهرستان خمینی شهر با تعداد شهدایی که تقدیم حرم اهل بیت نمودند  نشان دادند که همچنان مانند هشت سال دفاع مقدس مقاوم و استوار هستند و  امروز هم در خط مبارزه با جبهه تکفیر و صهیونیسم و استکبار جهانی هستند.

در پایان جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان سلام و درود خود را به پیشگاه  شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین حرم فرستاد و  صبوری ، منانت و استقامت خانواده معظم شهدا همسران و فرزندان شهدا را از خداوند منان خواستار شد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی