کد خبر : 34666

تاریخ انتشار : ۱۰:۰۴ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ چاپ این مطلب

یادداشت

دامن زدن به نا امنی و رشد تروریسم رمز بقاء رژیم های فاسد حاکم بر کشور های غربی و عربی است

نظام مقدس جمهوری اسلامی نقطه اشتراک دشمنی تمامی نظامهای غربی و عربی و عبری است که تمدن سازی تشیع در ایران با قدرت گرفتن اعتقاد دینی و ایمان به خداوند یکتا و نیزعمل به اخلاق اسلامی میتواند نابودی نظامهای مستکبرانه عالم را رقم بزند.

درچه نیوز _ موسی محمدی/پس از گذشت چند روز از حوادث تروریستی حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی و روشن تر شدن ابعاد این تهاجم خونین با شهادت عده ای از هم وطنان عزیزمان مردم مومن و شریف ایران را سوگوار کرد.

پروژه اسلام علیه اسلام در اقدامات تروریستی اخیر با هدف اسلام ستیزی و استحاله اسلام در نظامهای غیر اسلامی از جمله آمریکا و متحدان سنتیشان مانند انگلیس، فرانسه، از یک سو و اغراض مستکبرانه عربستان سعودی و ترکیه در هدایت و بکار گیری گروه های افراطی به ظاهر اسلامی همچون بوکو حرام و داعش و طالبان در کشورهای اسلامی، باعث رشد تروریسم بصورت فزاینده ای شده که قربانیان چنین تهاجم هایی وحشیانه اقشار غیر نظامی و مردم کوچه و بازار هستند.

تحلیل حوادث خونبار و جنایات برنامه ریزی شده چهارشنبه گذشته تهران را باید در راستای چند هدف خاص که البته لایه ها ی مکمل همدیگر می باشند بررسی نمود.

در ابتدا  اسرائیل و شبکه جهانی صهیونیسم در مدیریت و کارگردانی کشورهای فوق و نیل به هدف نابودی اسلام در جهان نقش محوری زیادی را بر عهده دارد و رده پا و دست خونین این رژیم کثیف منطقه ای در همه جای جهان دیده می شود و  دشمن اصلی جوامع بشری و مسلمانان جهان، خواه سنی یا خواه شیعه، اسرائیل است.

نکته دوم آنکه بقاء در رژیم های فاسد حاکم بر کشور های غربی و عربی در راستای تامین استیلای نا مشروع خویش از راه ارتشاء و دامن زدن به نا امنی و رشد تروریسم ادامه می یابند و  لذا تامین آزادی های جنسی و دوری از اصول اعتقادی مدون و مستمر همراه با فرهنگ ابتذال در جوامع آنها به شدت تاکید می گردد.

اصلی ترین مورد، نظام مقدس جمهوری اسلامی نقطه اشتراک دشمنی تمامی نظامهای غربی و عربی و عبری است که تمدن سازی تشیع در ایران با قدرت گرفتن اعتقاد دینی و ایمان به خداوند یکتا و نیزعمل به اخلاق اسلامی میتواند نابودی نظامهای مستکبرانه عالم را رقم بزند.

اسلام ناب محمدی که با دستان پاک بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) برپا شد کاخ تمام ستمگران عالم را به لرزه درآورد و در تمام جهات دینی، فکری و اعتقادی خود با تلاش و زحمت بسیار تمدن نوین خود را بنیان نهاده و  رشد و بالندگی آن می تواند همچون صدر اسلام آوازه و شهرتی جهانی برپا نماید اگر خدا بخواهد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی