کد خبر : 34542

تاریخ انتشار : ۳:۳۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ چاپ این مطلب

برنامه های اولین سالگرد آسمانی شدن شهید مهدی اسحاقیان

مراسم سالگرد شهید اسحاقیان در روز پنج شنبه ۱۸ خرداد ماه بر سر مزار آن شهید والا مقام از ساعت۱۷ تا ۱۹ بعد از ظهر برگزار می گردد و همان شب در بوستان شهدای گمنام کوه سفید شهر درچه از ساعت ۲۲:۳۰ جهت پاسداشت و گرامیداشت شهید مهدی اسحاقیان برنامه های ویژ ای تدارک دیده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: اولین تولد آسمانی شدن شهید مدافع حرم سرگرد پاسدار مهدی اسحاقیان برگزار می شود.

مراسم اولین سالگرد شهید مهدی اسحاقیان در سیزده ماه مبارک رمضان مصادف با هجدهم خرداد در  بوستان شهدای گمنام کوه سفید درچه برگزار خواهد شد.

برنامه های ویژه ای به مناسبت سالگرد آسمانی شدن شهید اسحاقیان در سطح استان و  مرکز صدا وسیمای استان اصفهان اجرا می شود.

ابتدا مراسم شب سالگرد شهید چهارشنبه شب، هفدهم خرداد در حسینیه ثارالله ناحیه امام صادق (ع) اصفهان واقع در خیابان کمال اسماعیل، توسط هیئت فدائیان حسین(ع) و با حضور خانواده شهید از ساعت ۲۲:۳۰ شب برگزار خواهد شد.

صبح روز پنج شنبه هجدهم خرداد ماه شبکه تلویزیون اصفهان، با ویژه برنامه ی سحرگاهی خود در برنامه اینجا اصفهان یاد بودی از شهید مهدی اسحاقیان ارائه خواهد شد.

دیگر برنامه های سالگرد شهید اسحاقیان در همان روز بر سر مزار آن شهید والا مقام از ساعت۱۷ تا ۱۹ بعد از ظهر برگزار می گردد و  همان شب در بوستان شهدای گمنام کوه سفید شهر درچه از ساعت ۲۲:۳۰ جهت پاسداشت و گرامیداشت شهید مهدی اسحاقیان برنامه های ویژ ای تدارک دیده شده است.

در این محفل و فضای نورانی ابتدا جزء خوانی قرآن کریم قرائت خواهد شد، سپس با روایتگری آقای محمد احمدیان و مداحی آقای حاج سعید میرفهیمی برنامه ها ادامه خواهد یافت.

مراسم دعای روح بخش ابو حمزه ثمالی پایان بخش برنامه ها خواهد بود و لازم به ذکر است به دلیل اینکه این شهید بزرگوار سابقه خادم الشهدای این بوستان را داشته است لذا برنامه وداع با شهید و هفته و سالگرد ایشان در این مکان برگزار گردید است.

از عموم همشهریان عزیز و علاقمندان جهت شرکت در این مراسم دعوت می نماییم تا در این محفل نورانی شرکت فرمایند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی