کد خبر : 34516

تاریخ انتشار : ۱۲:۰۷ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ چاپ این مطلب

89 در جلسه معارفه رییس جدید بنیاد شهید شهر درچه عنوان شد؛

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر شاهد نمونه کشور

سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر گفت: انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان و ایثارگران بوده و خدمت به آنان مایه افتخار و مباهات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز:  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه برگزار شد.

این مراسم  با حضور  سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر و مدیر کل  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان درمحل فرمانداری شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

 مجتبی راعی سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهردر این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آقای امیری در طول تصدی مسئولیت درشهر درچه  و فعالیت های موثر بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، زیر این انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان و ایثارگران است و خدمت به آنان مایه افتخار و مباهات است .

وی گفت: یادواره شهدا، دیدار هفتگی با خانواده ی شهدا و جانبازان و رسیدگی به امور خانواده های شهدا و جانبازان درشهر درچه از برنامه هایی بود که در شهر شاهد نمونه کشور انجام شده است. 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان دراین مراسم بیان داشت: فعالیت در بنیاد شهید یکی از کارهای پرمسئولیت است و با توجه به این که شهر درچه یکی از بزرگترین جامعه ی ایثارگری را تحت پوشش خود دارد حضور در این بخش تلاش و همتی مضاعف را می طلبد و از زحمات  سید رضا امیری تقدیر و تشکر و حسن دهقان به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهردرچه معرفی شد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی