کد خبر : 34198

تاریخ انتشار : ۲:۴۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ چاپ این مطلب

فرمانده سپاه ناحیه درچه

اندیشه های شهید مطهری در هفته عقیدتی سیاسی بازخوانی شود

مهرابی: هفته عقیدتی سیاسی بسیار مهم و ارزشمندی است و لازم است اعتقادات، باورها و اندیشه های شهید مطهری که به عنوان الگو در جامعه و انقلاب اسلامی مطرح است بازخوانی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: سرهنگ مهرابی فرمانده سپاه ناحیه درچه در هفته عقیدتی سیاسی سپاه در گفتگو با درچه نیوز گفت: نهم تا پانزدهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته عقیدتی سیاسی نام گذاری شده است و یکی از وظایف بسیار مهم عقیدتی سیاسی پیگیری مباحث اعتقادی و هویتی در سپاه پاسداران است.

سرهنگ محمد علی مهرابی گفت: هفته عقیدتی سیاسی اهمیت زیادی دارد و باید افکار و اعتقادات شهید مطهری در این هفته بارخوانی شود.

وی با بیان اینکه یکی از مولفه های اساسی ماندگاری و عزتی که سپاه برای کشور بوجود آورد مباحث اعتقادی و هویتی است اظهار کرد: در کنار آن نیروی انسانی که یکی از ارکان اساسی نیروهای سپاه است و به واسطه اعتقادات و باورهایی که وجود دارد توانسته قدرت بی بدیلی را در منطقه و جهان بوجود آورد.

وی گفت: سربازان گمنامی در بخش عقیدتی سیاسی خدمت می کنند که وظیفه تبیین و ترویج مبانی اعتقادی در مجموعه سپاه و بسیج را بر عهده دارند و جا دارد خاطره شهدا و مربیان این عرصه که ایثارگرانه در میدان های جنگ حضور یافتند و به شهادت رسیدند گرامی داشته شود.

فرمانده سپاه ناحیه درچه با اشاره به یکی از نمونه های مربیان با اخلاق و متعهد در عرصه عقیدتی سیاسی افزود: شهید مدافع حرم سید یحیی براتی یکی از الگوها و  نمونه های مربیان عقیدتی سیاسی که به عنوان شهید مدافع حرم مطرح است و باید یاد و خاطره این شهید و همه شهدای عقیدتی سیاسی سپاه و مربیان گرامی داشته شود و امیدواریم بتوانیم از ارزش های اصیل پاسداری کنیم.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی