کد خبر : 34190

تاریخ انتشار : ۸:۴۸ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ چاپ این مطلب

به همت بسیج دانش آموزی؛

جشن تکلیف دانش آموزان پسر شهر درچه برگزار شد

عابدی: اجرای برنامه جشن تکلیف پسران به صورت گروهی با مدیریت واحد به عنوان نمونه و قابل الگو برداری برای سطح استان است.

به گرارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز:  جشن تکلیف دانش آموزان پسر مدارس شهر درچه عصر امروز در اردوگاه شهدای این شهر برگزار شد.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه گفت: سال گذشته جشن تکلیف مقطع تحصیلی متوسطه باحضور تعداد کمی از مدارس برگزار شد و به دلیل اجرای خوب این مراسم، در سال جاری با استقبال خوب مدارس روبرو شد.

مهدی عابدی در ادامه افزود:  امسال مراسم جشن تکلیف توسط  بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهر درچه  با حضور ۴۰۰ دانش آموز پایه هشتم که  به سن تکلیف رسیده بودند اجرا شد و در این برنامه مسابقات و سرگرمی های مناسبی برای دانش آموزان تدارک دیده شد.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه  به خبرنگار درچه نیوز گفت: هدف از برگزاری این برنامه ها را به یادگار ماندن این فضای خوب و صمیمی در آستانه ورود به جشن تکلیف دانش آموزان است و در طی اجرای مراسم سعی شد معنا و مفهوم تکلیف شرعی  به دانش آموزان به طور صحیح  انتقال داده شود.

عابدی گفت: در این مراسم خاطره ماندگار جشن تکلیف و ارتباط دانش آموزان با بسیج دانش آموزی و فضای همدلی بین آموزش و پرورش و نهادهای انقلابی تاثیر گذار بر دانش آموزان انفاق افتاد و با شرکت مدارس درچه، قرطمان، اصغرآباد و تیرانچی این فضای همدلی کاملا اتفاق افتاد و  برنامه به خوبی اجرا شد.

مسئول بسیج دانش آموزی شهر درچه خاطر نشان کرد: اجرای این برنامه برای جشن تکلیف پسران به صورت گروهی با مدیریت واحد در سطح استان اجرا نشده و اجرای این برنامه به عنوان نمونه و قابل الگو برداری برای سطح استان است.

لینک تصاویر جشن تکلیف

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی