کد خبر : 34149

تاریخ انتشار : ۴:۳۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۵ چاپ این مطلب

با حضور مسئولان و هنرمندان؛

مسئول جدید بسیج هنرمندان شهر درچه معرفی شد

محمد نظری در مراسمی به عنوان مسئول جدید بسیج هنرمندان شهر درچه معرفی و از زحمات امین صادقی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: مسئول سابق بسیج هنرمندان درچه در مراسمی که عصر دیروز به منظور معرفی مسئول بسیج هنرمندان شهر درچه برگزار شد به معرفی موفقیت های هنری و استعدادهای درخشان هنرمندان، شهر پرداخت و عملکرد ۳ ساله این کانون را ارائه نمود.

امین صادقی گفت: یکی از عملکرد های این مجموعه شناسایی ۱۵۰ هنرمندان شاهد نمونه کشور درچه از مبتدی تا استاد بود که در بخش ها و سنین مختلف سازماندهی شده و بانک جامعی از نام و آثار هنری این هنرمندان تهیه و در دسترس قرار گرفته است.

تشکیل کلاس های آموزشی و خدمات ارائه شده به هنرمندان، حضور در جشنواره های استانی و کشوری و کسب مقام های مختلف و افتخارآفرینی هنرمندان شهر از دیگر مواردی بود که مسئول سابق بسیج هنرمندان به آن اشاره کرد.

امین صادقی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه های سطح شهر از جمله  آثار هنرمندان، محفل های شب شعر ادبی در فرهنگسراها و مساجد، سیر نمایشگاهی کاریکاتوری با موضوع جنگ نرم  و چرا مرگ بر امریکا و در معرض دید قرار دادن عکس های قدیمی شهر را از دیگر اقدامات بسیج هنرمندان در شهر درچه بوده است.

وی رونمایی از کلیپ مدافعان عشق و دو کتاب مدافعین حرم سید یحیی براتی و سید سجاد حسینی در بوستان شهدای گمنام شهر درچه، تشکیل گروه سرود شهر درچه ، شناسایی ۱۳  شهید هنرمند شهر درچه ، جمع آوری آثار این شهدا و بازدید خانواده های این شهدا را از دیگر فعالیت های این مجموعه نام برد.

در پایان مراسم با حضور جانشین فرماندهی ناحیه و اعضای شورای هنرمندان شهر درچه، محمد نظری به عنوان مسئول جدید بسیج هنرمندان شهر درچه معرفی شد و از زحمات ارزشمند و ماندگار امین صادقی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی