کد خبر : 34110

تاریخ انتشار : ۴:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۵ چاپ این مطلب

باغ بانوان شهر شاهد نمونه کشور توسط استاندار اصفهان افتتاح شد

زرگرپور: شهر درچه در بین شهرهای استان اصفهان بی بدیل و بی نظیر است و به حق عنوان شهر شاهد نمونه کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: باغ بانوان شهرشاهد نمونه کشور توسط استاندار اصفهان و خانواده معظم شهدا افتتاح شد.

باغ بانوان شهر درچه عصر امروز شنبه ۲  اردیبهشت ماه ۹۶ با حضور استاندار، مسئولان استان، خانواده شهدا و بانوان شهر درچه به بهره برداری رسید.

در این مراسم استاندار اصفهان ضمن تجلیل از مردم ولایت مدار و انقلابی شهر شاهد نمونه کشور گفت: در این زمان امنیت ما و هرچه داریم از مقاومت، ایثار  و به برکت خون شهدا است و به عنوان استاندار اصفهان افتخار می کنم که  همانطور که اصفهان در جهاد و رشادت پیش گام بوده است، درچه در بین شهرهای اصفهان بی بدیل و بی نظیر است و به حق عنوان شهر شاهد نمونه کشور  را به خود اختصاص داده است.

رسول زرگر پور در ادامه گفت:در استان اصفهان ۳۱ باغ بانوان وجود دارد که باغ بانوان درچه بیست و هفتمین باغ بانوانی است که مورد بهره برداری قرار می گیرد.

نماینده شهرستان خمینی شهر با حضور در این مراسم گفت: شهر درچه قابلیت تبدیل شدن به شهرستان را دارد و معتقدم به خاطر اینکه مشکلات شهر کمتر شود باید این شهر  ارتقاع داده شود  و امیدواریم با پیگیری های استاندار محترم این امر تحقق یابد.

محمد جواد ابطحی با اشاره به لزوم تغییر کاربری ۷۰ هکتار زمین کشاورزی که در طرح جامع وجود دارد و پیگیری تغییر کاربری را عنوان کرد و ساخت مصلی شهر درچه را از استاندار اصفهان خواستار شد.

در آیین افتتاح  باغ بانوان شهر درچه مسئولان شهر درچه درخواستهای متعددی جهت حل مشکلات شهر  از استاندار استان اصفهان داشتند، یکی از این افراد  رئیس شورای شهر درچه  بود که در این مراسم عنوان کرد: شهر درچه  حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و از هر ۷۶ نفر یک شهید تقدیم اسلام و انقلاب نموده است و به حق برازنده نام شهر شاهد نمونه کشور است.

اکبر جزینی با اشاره به محرومیت های و بی مهری ها به این شهر گفت: شهری با جمعیت حدود ۵۰ هزار نفر فقط یک مرکز درمانی با یک پزشک  و یک اورژانس اداره می شود.

جزینی در مورد نیاز مبرم مردم به وجود مرکز دیالیز در شهر درچه گفت: مردم شهر درچه نیاز به بخش دیالیز و دستگاه دیالیز دارد و امیدواریم اورژانس درچه در شهر مستقر شود.

رئیس شورای شهر درچه با اعلام این مطلب که  زمین و امکانات شهر درچه استعداد ایجاد یک بیمارستان را دارد پیشنهاد تاسیس و راه اندازی بیمارستان غرب اصفهان در این  منطقه را مطرح کرد و از بنیاد مسکن جهت ثبت اسناد زمین های شهر و آب و فاضلاب تشکر کرد.

وی از دیگر مشکلات شهر شاهد نمونه کشور عدم وجود کمربند شهر و مطالبه جوانان جهت تاسیس استخر  و حمایت جهت پیگیری مطالبه مردم و جوانان بر شمرد و گفت امیدواریم با حمایتهای استانداری اصفهان به مطالبات مردم توجه جدی شود.

شهردار شهر درچه با اشاره به جمعیت ۵۰ درصدی بانوان و احتیاج زنان شهر به تفریح ، ورزش، جهت تربیت خانواده ای پرنشاط در شهر درچه عنوان گفت امیدواریم با افتتاح این باغ، بانوان شهر بتوانند نهایت استفاده را بنمایند،

علی اکبر محمودی در این مراسم  افتتاح دومین باغ بانوان را از افتخارات خود در طی دوران مسئولیت خود نام برد.

در پایان این مراسم اسناد صادر شده زمین های شهر درچه توسط استاندار، امام جمعه و مسئولین شهر به صاحبان اسناد تحویل داده شد.

مشاهده لینک تصاویر افتتاح باغ بانوان

انتهای پیام/

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی