کد خبر : 33944

تاریخ انتشار : ۷:۵۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ چاپ این مطلب

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر شاهد نمونه کشور

توجه به ورزش شنا و ساخت استخر شهر دُرچه مطالبه مردمی است

تنها شهری که به خاطر نزدیکی به شهر اصفهان از نظر ورزش شنا و استخر مورد بی توجهی قرار گرفته است و هیچ خدماتی در این مورد انجام نشده شهر درچه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: مدتی است جوانان و مردم فهیم شهر درچه، ساخت استخر برای ورزش جوانان و مردم شهر درچه و پیگیری آن جزء مطالبات به حق خود از مسئولان می دانند و امیدوارند مسئولان مربوطه این موضوع را پیگیری و به سرانجام برسانند.

پایگاه خبری درچه نیوز به دنبال این مطالبه مردمی مصاحبه ای با مسئول ورزش و جوانان شهر شاهد نمونه کشور ترتیب داده است که در ادامه می خوانید.

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه در پاسخ به سوال خبرنگار درچه نیوز که  از وی پرسید آیا اداره تربیت بدنی پیگیر استخر درچه بوده است یا خیر گفت: استخر درچه از زمان مدیران سایق تربیت بدنی پیگیری می شد و افراد زیادی مراجعه نمودند و مجوز به نام چند نفر صادر شده است.

مرتضی شاهنظری افزود: در آن زمان طبق ماده قانون ۳  قول های زیادی به مراجعه کنندگان داده شد و ۲۷ سال پیش که باید این بودجه برای استخر درچه اختصاص می یافت جذب نشد و مشکل الان استخر شهر درچه بحث مالی است و اگر این مشکل برطرف شود استخر درچه به سرعت ساخته خواهد شد.

شاهنظری در مورد پیگیری های خود به عنوان مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه گفت در پنج سال مدیریت بنده هم به عنوان وظیفه خود پیگیری و نامه نگاری هایی  توسط اداره تربیت بدنی شهر به استان انجام شد و تنها شهری که به خاطر نزدیکی به شهر اصفهان از نظر ورزش شنا و استخر مورد بی توجهی قرار گرفته است و هیچ خدماتی در این مورد انجام نشده شهر درچه است.

وی افزود: در این چند سال هم حدود ۲۷ نفر مراجعه کردند و یک نفر از این افراد به نام علی جزینی با وجود داشتن کارگاه تولید مبل سازی ، با خراب کردن محل کار و خریداری زمین های اطراف محلی را برای استخر مهیا نمود.

مرتضی شاهنظری در ادامه گفت: نامه نگاری و پیگیری های زیادی انجام شده و  قرار شد پایه ریزی انجام شود تا بحث مالی آن از طرف مسئولان با در اختیار قرار دادن وام حل شود و با توجه به پایه ریزی و ساخت اولیه توسط فرد متقاضی ارائه خدمات و هزینه این فرد مشتاق سلامت ورزش جوانان شهر درچه و با وجود مراجعه کارشناسان و دادن قول های زیاد  متاسفانه هیچ اقدامی از طرف هیچ ارگانی صورت نگرفت.

 

 

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر درچه درباره این خواسته  جوانان شهر افزود: بنده از مسئولانی که مطلب ما را می خوانند تقاضا داریم با توجه به اینکه شهر شاهد نمونه کشور با ایثار و شهادت جوانان مومن و انقلابی در مقطعی از زمان خدمات ارزنده ای به  کشور نموده است ، در این زمان به نیاز فرزندان، جوان و نوجوان ورزش دوست شهر شاهد نمونه کشور توجه ویژ ه ای داشته باشند و با اختصاص بودجه به ورزش و جوانان شهر درچه  که در همه زمینه ها چه در بحث ارزشی  و در زمینه  ورزشی مقامهای کشوری و جهانی را کسب می نمایند توجه ویژ ه ای نمایند.

وی در پایان افزود: افراد زیادی هستند که تمایل دارند در بحث استخر سرمایه گزاری نمایند و این همت مسئولان شهر ، شهرستان و استان را می طلبد و ورزش و جوانان آمادگی خود را در این زمینه اعلام می نمایند.

پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز بنا به درخواست مردم فهیم شهر درچه تا به نتیجه رسیدن مطالبه مردم  پیگیری خواهد کرد….

پیگیری های پایگاه  درچه نیوز در مورد مطالبه مردمی استخر جوانان شهر درچه

تغییر کاربری استخر به تالار!/ جوانان دُرچه منتظر اقدام جدی مسئولان هستند

انتهای پیام/

 

آخرین مطالب مرتبط

  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی